ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

لیست رشته های بدون کنکور و شرایط پذیرش

معرفی رشته های دانشگاهی و لیست دانشگاه های بدون کنکور

مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور و ثبت نام تلفنی

 

مرکز مشاوره

 

زمان ثبت نام دانشگاه بدون کنکور آزاد تهران غرب

زمان ثبت نام دانشگاه بدون کنکور آزاد تهران غرب آغاز گردیده است و دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت مرکزی دانشگاه آزاد ثبت نام اولیه را انجام دهند. زمان ثبت نام دانشگاه بدون کنکور آزاد تهران غرب از 25 مرداد 95 آغاز گردید و تا 15 مهر تمدید گردید. دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب در غرب شهر تهران قرار دارد و این دانشگاه در سال 1373 به عنوان یکی از  زیر مجموعه های دانشگاه آزاد اسلامی در ایران تاسیس گردید.

دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد غرب با 5 رشته در مقعط دکتری ،10 رشته در مقطع کارشناسی ارشد و 7 رشته در مقطع کارشناسی فعالیت می کند.دانشگاه آزاد اسلامی واحد غرب تهران در سه رشته مهم از رشته های مهندسی شامل برق ، کامپیوتر و محیط زیست در مقاطع دکتری ، کارشناسی ارشد و کارشناسی فعالیت دارد.گروه کامپیوتر در مقطع کارشناسی گرایش های سخت افزار و نرم افزار و در مقطع کارشناسی ارشد گرایش های معماری سیستم های کامپیوتری ، هوش مصنوعی ، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات با هزار دانشجو بزرگترین گروه آموزشی این دانشکده است.

در گروه برق در مقطع کارشناسی با گرایش های مخابرات و کنترل ، الکترونیک و قدرت و در مقطع کارشناسی ارشد با گرایش های الکترونیک ، قدرت ، تکنولوژی فشار قوی ،سیستم های قدرت ، ماشین های الکتریکی و الکترونیکی قدرت و در مقطع دکتری با گرایش الکترونیک دارای مجموعا900 دانشجو می باشد.دانشکده علوم انسانی این دانشکده نیز دارای رشته مدیریت آموزشی در مقطع دکتری و رشته های حسابداری،مدیریت دولتی ،گمرکی، جهانگردی و هتل داری می باشدو در بیشتر شاخه های علوم انسانی در مقطع کارشناسی ارشد زبان انگلیسی،روانشناسی و مدیریت… سرشاخه دارد.

به گزارش روابط عمومی تهران غرب،معاون آموزشی و تحصیلاتی تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد همه پذیرش های سال 95 و حتی قبل آن این دانشگاه دارای مجوز است و واحد ها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی پس از فارغ التحصیلی دانشجو با رعایت مقررات آموزشی و دانشجویی باید مدرک فارغ التحصیلی دانشجو را صادر کنند. داوطبان عزیزی که در آزمون سال 95-96 شرکت کرده اند و مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه نشده اند برای آگاهی از ثبت نام دانشگاه بدون کنکور آزاد تهران غرب و نحوه پذیرش خود می توانند در سایت مرکزی این دانشگاه ثبت نام اولیه خود را انجام دهند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از جزئیات رشته ها و ثبت نام می توانید با مشاوران ما در این حوزه تماس حاصل فرمایید.

برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071975 تماس حاصل فرمایید

بدون پیش شماره از سراسر کشور

تماس از 8 صبح الی 12 شب

حتی ایام تعطیل

 

مرکز مشاوره

 

زمان ثبت نام دانشگاه بدون کنکور آزاد تهران غرب

ثبت نام بدون کنکور دکترا

ثبت نام بدون کنکور دکتری

ثبت نام بدون کنکور پزشکی

ثبت نام بدون کنکور پردیس دانشگاهی

ثبت نام بدون کنکور پزشکی و پیراپزشکی

ثبت نام بدون کنکور رشته ی دندانپزشکی

ثبت نام بدون کنکور رشته ی داروسازی

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

لیست رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

لیست رشته های دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

لیست رشته های دانشگاه پیام نور بدون کنکور

 

مرکز مشاوره

 

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور