زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان کرمانشاه

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان کرمانشاه ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی کرمانشاه
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان کرمانشاه ، زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) کرمانشاه کی اعلام می شود؟

آزمون تیزهوشان ورودی مقطع ششم به هفتم و در ورودی مقطع نهم به دهم در اردیبهشت ماه 96 برگزار شد. دانش آموزان استان کرمانشاه جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان می توانند با مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز تماس گرفته و ضمن اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از آنان بخواهند که احتمال قبولی آنان را به آن ها اعلام نمایند. مشاورین مدارس مرکز احتمال قبولی را در هر یک از مدارس تیزهوشان استعدادهای درخشان استان کرمانشاه، با توجه به درصد دروس  دانش آموزان در روز آزمون، بررسی نموده و اعلام خواهند کرد.

در ضمن می توانید در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید تا به محض اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش   از  نحوه ی ثبت نام در مدارس تیزهوشان،مطلع گردید و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام آن اقدام نمایید. متأسفانه برخی از اولیای دانش آموزان بدون اطلاع از کیفیت علمی و فرهنگی مدرسه فرزند خود را در نزدیک ترین مدرسه ثبت نام می نمایند. شما می توانید از مشاورین مدارس مرکز راهنمایی بگیرید تا بهترین مدارس دولتی و غیر انتفاعی استان کرمانشاه را به شما معرفی کرده و اطلاعات کافی از هر مدرسه را به شما اعلام نمایند تا شما با یک انتخاب درست، آینده ی تحصیلی درخشانی برای فرزند خود رقم بزنید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان کرمانشاه ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان کرمانشاه
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور