زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان کردستان

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان کردستان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی کردستان
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان کردستان، زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) کردستان کی اعلام می شود؟

دانش آموزان سال ششم و سال نهم استان کردستان که در دو آزمون ورودی مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان کردستان شرکت نموده اند، می توانند نتایج آزمون خود را پس از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی استان کردستان در سایت رسمی مدارس تیزهوشان استعدادهای درخشان مشاهده نمایند. دانش آموزان و اولیای آنان می توانند با مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز تماس بگیرند تا اطلاع دقیقی از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان کسب نمایند. در ضمن مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز، درصد دروس شما در آزمون را بررسی نموده و با توجه به اینکه احتمال قبولی شما در هر یک از مدارس تیزهوشان استان کرمان را به شما اعلام خواهند نمود.

همچنین می توانید در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید تا به محض اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و اطلاعیه های رسمی سازمان آموزش و پرورش کشور در جریان آن قرار بگیرید و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام آن اقدام نمائید و فرصت ثبت نام در موقع مقرر را از دست ندهید. متأسفانه برخی از دانش آموزان و اولیای آنان فکر می کنند که عدم قبولی در آزمون تیزهوشان باعث شکست آنان شده و نا امید می شوند. اما در صورتی که شما فرزندتان را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید، می توانید آینده ی تحصیلی درخشانی برای او رقم بزنید. جهت تحقق این امر می توانید از مشاورین مدارس مرکز راهنمایی بگیرید تا لیست مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی استان کردستان را در اختیار شما قرار دهند و اطلاعات کافی از هر مدرسه را به شما اعلام نمایند.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان کردستان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان کردستان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور