زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان همدان

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان همدان، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی همدان
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان همدان، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) همدان کی اعلام می شود؟

آزمون تیزهوشان ورودی مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم در اردیبهشت ماه سال 96 برگزار شده و دانش آموزان استان همدان می توانند پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی استان همدان، کارنامه ی نتایج خود را در سایت رسمی مدارس تیزهوشان استعدادهای درخشان مشاهده نمایند. شما می توانید جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان توسط آموزش و پرورش، با مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز تماس بگیرید تا علاوه بر اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج تیزهوشان، مشاورین مرکز با توجه به میزان درصد دروس شما در روز آزمون تیزهوشان، احتمال قبولی شما در هر یک از مدارس تیزهوشان استان همدان بررسی نموده و به شما اعلام نمایند.

در ضمن شما می توانید در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید تا به محض اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) از طریق آموزش و پرورش، نسبت به ثبت نام آن اقدام نمائید.

همچنین توصیه می گردد از مشاورین مدارس مرکز بخواهید تا لیست مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی استان همدان را در اختیار شما قرار دهند و اطلاعات کافی از هر مدرسه را به شما اعلام نمایند تا شما بر اساس آن بتوانید در بهترین مدرسه دانش آموز خود را ثبت نام نمائید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.


خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان همدان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان همدان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور