زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان هرمزگان

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان هرمزگان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی هرمزگان
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان هرمزگان، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان هرمزگان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) هرمزگان کی اعلام می شود؟

دانش آموزان سال ششم و سال نهم که در روز آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم شرکت نموده اند، می توانند کارنامه ی خود را پس از برگزاری آزمون نمونه ی دولتی استان هرمزگان بر روی سایت رسمی مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان مشاهده نمایند.

شما می توانید با مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز تماس بگیرید تا از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان توسط آموزش و پرورش مطلع شده و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام آن اقدام نمایید. مشاورین مرکز با توجه به درصد دروس شما درروز آزمون تیزهوشان، احتمال قبولی شما در هر یک از مدارس تیزهوشان استان هرمزگان را بررسی نموده و به شما اعلام خواهند کرد تا با خیالی آسوده به فکر ثبت نام در مدرسه ی تیزهوشان مورد نظر خود باشید.

در ضمن در صورتی که در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید اطلاعیه های جدید در ارتباط با زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش برای شما ارسال می گردد. توجه داشته باشید که شما می توانید با تماس با مشاورین مرکز از آنان بخواهید که لیست مدارس برتر استان هرمزگان را در اختیار شما قرار دهند و اطلاعات کافی از هر مدرسه ی دولتی و غیر انتفاعی را به شما اعلام نمایند و شما بر اساس آن بتوانید فرزند خود را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان هرمزگان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان هرمزگان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور