زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان مرکزی

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان مرکزی ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی مرکزی
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان مرکزی ، سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • سامانه تلفنی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) مرکزی کی اعلام می شود؟

آزمون تیزهوشان ورودی مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم در اردیبهشت ماه 96 برگزار شد و دانش آموزان سال ششم و نهم استان مرکزی که در روز آزمون حضور داشته اند، می توانند پس از اعلام نتایج از طریق آموزش و پرورش، با مشاورین مرکز تماس بگیرند تا از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان مطلع شوند. همچنین مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز، احتمال قبولی دانش آموزان در هر یک از مدارس تیزهوشان استان مرکزی را با توجه به درصد دروس آنان در روز آزمون بررسی نموده و به شما اعلام خواهند کرد.

در ضمن شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام خانه مشاوره از اخبار جدید آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم و اطلاعیه های جدید سازمان آموزش و پرورش کشور مطلع شوید.

همچنین پیشنهاد می گردد قبل از ثبت نام فرزند خود در یکی از مدارس استان، از مشاورین مدارس مرکز بخواهید تا لیست مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی استان مرکزی را در اختیار شما قرار داده و بر اساس اطلاعات کافی در ارتباط با هر مدرسه، فرزند خود را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید و آینده ی تحصیلی درخشانی برای خود رقم بزنید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان مرکزی ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان مرکزی
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم استان مرکزی
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور