زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان فارس

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان فارس ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی فارس
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان فارس، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) فارس کی اعلام می شود؟

دانش آموزان استان فارس که در دو دوره ی آزمون ورودی مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم در اردیبهشت ماه 96 شرکت نموده اند، می توانند جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استعدادهای درخشان فارس توسط آموزش و پرورش با مشاورین مرکز تماس بگیرند. همچنین شما می توانید از مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز راهنمایی بگیرید تا احتمال قبولی شما در هر یک از مدارس تیزهوشان استان فارس را بر اساس درصد دروس شما در روز آزمون تیزهوشان بررسی نموده و به شما اعلام نمایند.

توجه داشته باشید که می توانید در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید تا از زمان اعلام نتایج مدارس تیزهوشان دوره ی ششم به هفتم و نهم به دهم از طریق آموزش و پرورش، مطلع شوید و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام آن اقدام نمائید. شما می توانید از مشاورین مدارس مرکز بخواهید که لیست مدارس برتر استان فارس را در اختیار شما قرار ردهند و اطلاعات کافی و مفید از تمامی مدارس دولتی و غیر انتفاعی را به شما اعلام نموده تا بر اساس آن بتوانید فرزند خود را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان فارس ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان فارس
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور