زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

  • زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون نمونه ی دولتی
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون نمونه دولتی کی اعلام می شود؟

آزمون نمونه ی دولتی هر استان به طور جداگانه و در روز 9 تیر در دو ورودی مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود و نتایج آن بعد از دو هفته در سایت رسمی مدارس نمونه ی دولتی هر استان اعلام خواهد شد.

دانش آموزان و اولیای آنان در هر استان، می توانند با مشاورین مدارس نمونه ی دولتی مرکز تماس بگیرند و از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه ی دولتی هر استان مطلع شده و در موقع مقرر نسبت به ثبت نام آن اقدام نمایند. همچنین مشاورین مدراس نمونه ی دولتی مرکز با توجه به درصد دروس شما در روز آزمون نمونه ی دولتی، احتمال قبولی شما در مدارس نمونه ی دولتی استان شما را بررسی نموده و به شما اعلام می نمایند. در ضمن شما می توانید در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید تا به محض اعلام نتایج آزمون نمونه ی دولتی و آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش، کارنامه ی خود را در سایت رسمی مدارس نمونه ی دولتی مشاهده نمائید. توجه داشته باشید که می توانید از مشاورین مدارس مرکز بخواهید تا لیست مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور و به طور جداگانه در هر استان را در اختیار شما قرار دهند و اطلاعات کافی از هر مدرسه را به شما اعلام نمایند تا شما بتوانید با اطلاعات کامل، مدرسه ی فرزند خود را انتخاب نمائید و آینده ی تحصیلی درخشانی برای  فرزند خود رقم بزنید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • زمان اعلام نتایج نمونه ی دولتی، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استعدادهای درخشان
  • بررسی احتمال قبولی شما در آزمون نمونه ی دولتی، معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه ی دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

 

تماس با مشاور