زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی تهران (شهرستان ها):

  • زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی تهران (شهرستان ها)، ثبت نام مدارس نمونه  دولتی تهران (شهرستان ها)
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی تهران (شهرستان ها) ، سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی تهران (شهرستان ها)
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر دولتی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون نمونه دولتی تهران (شهرستان ها)
  • سامانه تلفنی اعلام نتایج در آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون دولتی تهران (شهرستان ها) کی اعلام میشه؟

دانش آموزان که در آزمون تیر ماه مدارس نمونه دولتی استان خود شرکت نموده اند، می تواند جهت اطلاع از نتایج این آزمون، از مشاورا تحصیلی مرکز راهنمایی بگیرند. آزمون مدارس نمونه دولتی در هر استان به صورت مجزا برگزار می گردد و صرفاً به صورت اینترنتی برگزار شده و نتایج آزمون نیز به صورت جدا از هم اعلام می گردد. دانش آموزان می توانند شانس قبولی خود را در مدارس استان خود بررسی نمایند. برای این منظور می توانند با مشاوران مرکز تماس گرفته و با توجه به نمره کسب شده در آزمون مدارس نمونه دولتی 96 شانس قبولی خود را به دست آورند.

مشاوران تحصیلی مرکز، لیست مدارس نمونه دولتی استان و منطقه ی دانش آموز را در اختیار آن ها قرار داده و با ارزیابی مدارس می توانند آینده ی تحصیلی دانش آموز را برای ورود به مدارس تضمین نمایند.

دانش آموزان و والدین آن ها با عضویت در کانال تلگرام مرکز مشاوره می توانند از آخرین اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مطلع شوند.

با راهنمایی از مشاوران تحصیلی مرکز می توانند فرزندان خود را در بهترین مدارس نمونه دولتی تهران (شهرستان ها) ثبت نام نمایید و آینده یت حصیلی درخشان برای آن ها رقم بزنید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی تهران (شهرستان ها) میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور
اعلام خرابی تماس