زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان خراسان شمالی 

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استعدادهای درخشان خراسان شمالی، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی خراسان شمالی
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استعدادهای درخشان، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) خراسان شمالی کی اعلام می شود؟ 

دانش آموزان استان خراسان شمالی که در دوره ی آزمون ورودی تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم شرکت کرده اند، جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان استعدادهای درخشان خراسان شمالی می توانند با مشاورین مرکز تماس بگیرند.

همچنین شما می توانید از مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز بخواهید که احتمال قبولی شما در هر یک از مدارس تیزهوشان استان خراسان شمالی را با توجه به درصد دروس شما در روز آزمون را بررسی نموده و به شما اعلام نمایند. توجه داشته باشید که اگر در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید، در لحظه ی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شما نیز با خبر شده و می توانید کارنامه ی خود را که توسط آموزش و پرورش منتشر می شود، مشاهده نموده و ثبت نام نمائید. در صورتی که اطلاعات کافی از مدارس برتر استان خراسان شمالی ندارید، می توانید لیست برترین مدارس دولتی و غیر انتفاعی استان خراسان شمالی را از مشاورین مرکز بخواهید تا بتوانید با خیالی راحت، دانش آموز خود را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان خراسان شمالی، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان خراسان شمالی
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور