زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان خراسان جنوبی

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استعدادهای درخشان خراسان جنوبی، تاریخ اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استعدادهای درخشان، سایت اعلام نتایج، آزمون تیزهوشان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان 
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) خراسان جنوبی کی اعلام می شود؟ 

دانش آموزانی که در اردیبهشت ماه 96 در یکی از آزمون های تیزهوشان ورودی ششم به هفتم و نهم به دهم شرکت کرده اند، می توانند پس از آزمون مدارس نمونه دولتی استان خراسان جنوبی، کارنامه ی آزمون تیزهوشان خود را در سایت رسمی مدارس تیزهوشان استعدادهای درخشان مشاهده نمایند.

شما می توانید با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مطلع شوید و همچنین می توانید از مشاورین مرکز راهنمایی بگیرید تا احتمال قبولی شما در هر یک از مدارس تیزهوشان استان خراسان جنوبی را بررسی نمایند و به شما اعلام نمایند. توجه داشته باشید که می توانید در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید تا به محض اعلام نتایج آزمون تیزهوشان در جریان آن قرار بگیرید و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام آن اقدام نمائید.

در صورتی که دانش آموز شما در هیچ یک از مدارس تیزهوشان قبول نشد، نگران نباشید. چون می توانید از مشاورین مرکز بخواهید تا لیست بهترین مدارس دولتی و غیر انتفاعی استان خراسان جنوبی را در اختیار شما قرار دهند و شما را از شرایط هر مدرسه آگاه ساخته و در نهایت بتوانید در بهترین مدرسه دانش آموز خود را ثبت نام نمائید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان خراسان جنوبی، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان خراسان جنوبی
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرا نتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور