زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان البرز

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان البرز، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی البرز
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان البرز،زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

زمان آزمون تیزهوشان (سمپاد) البرز کی اعلام می شود؟

دانش آموزان پایه های ششم و نهم استان البرز که در روز آزمون تیزهوشان در اردیبهشت ماه 96 شرکت کردند می توانند پس از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی استان البرز، کارنامه ی خود را در سایت رسمی آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان مشاهده نمایند.

دانش آموزان و اولیای محترم آنان می توانند با مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز تماس بگیرند تا از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان البرز و همچنین زمان اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی این استان مطلع شوند تا فرصت ثبت نام را از دست ندهند. مشاورین مرکز شما را راهنمایی می کنند که با توجه به درصد دروس فرزندان شما در روز آزمون، احتمال قبولی دانش آموز در هر یک از مدارس تیزهوشان استان البرز چقدر است و نگران قبولی فرزندتان نباشید و اگر می خواهید به محض اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش مطلع شوید، در کانال تلگرام خانه مشاره عضو شوید. در ضمن می توانید از مشاورین مدارس مرکز بخواهید که لیست بهترین مدراس دولتی و غیر انتفاعی استان البرز را در اختیار شما قرار دهند و با توجه به شخصیت فرزند شما، بهترین مدرسه را به شما معرفی کرده تا بتوانید آینده ی تحصیلی درخشانی برای فرزندتان رقم بزنید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند :

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان البرز، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان البرز
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیز هوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور