زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان اصفهان

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان اصفهان، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی اصفهان
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان اصفهان، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) اصفهان کی اعلام می شود؟

دانش آموزان سال ششم و سال نهم استان اصفهان که توانسته اند در اردیبهشت ماه در آزمون تیزهوشان استعدادهای درخشان شرکت نمایند، می توانند کارنامه ی خود را در زمان مقرر در سایت تیزهوشان (سمپاد) مشاهده نمایند.

شما می توانید جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) اصفهان با مشاورین آزمون مدارس تیزهوشان مرکز راهنمایی بگیرید تا در جریان زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استعدادهای درخشان قرار بگیرید. در ضمن مشاورین مرکز درصد دروس شما در آزمون تیزهوشان را بررسی نموده و احتمال قبولی شما در هر یک از مدارس تیزهوشان استان اصفهان را به شما خواهد گفت. همچنین شما می توانید در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید تا به محض اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان توسط آموزش و پرورش، شما نیز با خبر شوید و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام آن اقدام نمائید. توجه داشته باشید در صورتی که  فرزند شما در مدارس تیزهوشان قبل نشد، استرس نداشته باشید و از مشاورین مرکز بخواهید تا بهترین مدارس دولتی و غیر انتفاعی استان اصفهان را به شما بگیوند و اطلاعات دقیقی از نحوه ی تدریس اساتید در هر مدرسه و شرایط فرهنگی و علمی آن در اختیار شما قرار دهند تا شما با خیالی راحت، فرزندتان را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان اصفهان، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان اصفهان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور