زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان آذربایجان شرقی:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان استان آذربایجان شرقی، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر دولتی سراسر کشور، بررسی احتمالی قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • سامانه تلفنی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) آذربایجان شرقی کی اعلام می شود؟

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان استان آذربایجان شرقی در روز 14 اردیبهشت ماه برگزار شد. در این آزمون در دو ورودی مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار شده است و طبق اطلاعیه رسمی سازمان آموزش و پرورش کشور، نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان بعد از آزمون مدارس نمونه دولتی اعلام خواهد شد.

توجه داشته باشید که آزمون نمونه دولتی هر استان به طور جداگانه برگزار می شود و شما می توانید جهت اطلاع از زمان آزمون مدارس نمونه دولتی استان آذربایجان شرقی با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا در جریان تاریخ اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان آذربایجان شرقی قرار بگیرید. همچنین مشاورین مرکز با توجه به درصد دروس شما، احتمال قبولی شما را بررسی کرده و نحوه ی ثبت نام در مدارس تیزهوشان را به شما اعلام خواهد کرد. همچنین پیشنهاد می گردد در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید تا به محض اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان توسط سازمان آموزش و پرورش در اسرع وقت در جریان روند ثبت نام در مدارس قرار بگیرید. شما می توانید از مشاورین مرکز راهنمایی بگیرید تا مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی استان آذربایجان شرقی را به شما اعلام نمایند و آینده ی تحصیلی درخشانی برای فرزندان شما رقم زنند.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • زمان اعلام نتایج، آزمون تیزهوشان استان آذربایجان شرقی، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر دولتی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.

 

تماس با مشاور