زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان بوشهر:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان بوشهر، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی بوشهر
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان بوشهر، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) بوشهر کی اعلام می شود؟

دانش آموزان استان بوشهر که در مقاطع ششم و نهم هستند و در آزمون تیزهوشان ورودی مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم شرکت کرده باشند، می توانند پس از آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان بوشهر، کارنامه ی آزمون تیزهوشان استعدادهای درخشان بوشهر را در سایت رسمی مدارس سمپاد تیزهوشان مشاهده نموده و برای ثبت نام اقدام نمایند.

شما می توانید با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان بوشهر مطلع شوید و فرصت ثبت نام را از دست ندهید. همچنین شما می توانید از مشاورین آزمون مدارس تیزهوشان مرکز راهنمایی بگیرید تا احتمال قبولی شما در هر یک از مدارس تیزهوشان استعدادهای درخشان استان بوشهر را بررسی نموده و به شما اعلام نمایند. همچنین می توانید در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید، تا به محض زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان در جریان قرار بگیرید. اولیای دانش آموزان می توانند از مشاورین مرکز بخواهند که لیست مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی استان بوشهر را به شما اعلام نمایند و اطلاعات دقیقی از سوابق علمی و فرهنگی مدارس را در اختیار شما قرار بدهند تا بتوانید آینده ی تحصیلی درخشان برای فرزند خود رقم بزنید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان بوشهر، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی بوشهر
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور