زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان ایلام

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان ایلام، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی ایلام
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان ایلام، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) ایلام کی اعلام می شود؟ 

دانش آموزانی که در اردیبهشت ماه در آزمون های ورودی تیزهوشان ششم به هفتم و همچنین نهم به دهم شرکت نموده اند، جهت اطلاع دقیق از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط سازمان آموزش و پرورش، می توانند با مشاورین آزمون مدارس تیزهوشان مرکز تماس بگیرند تا مشاورین مرکز با توجه به درصد دروس آن ها در روز آزمون تیزهوشان، احتمال قبولی شما را در هر یک از مدارس تیزهوشان استان ایلام به شما اعلام نمایند و شما را در جریان زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استعدادهای درخشان قرار دهند. همچنین توجه داشته باشید که می توانید در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید تا همزمان با اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان توسط آموزش و پرورش، شما را با خبر نمائیم و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام این مدارس اقدام نمائید.

توجه داشته باشید در صورتی که شما در موقع مقرر نسبت به ثبت نام اقدام نکنید، سازمان آموزش و پرورش و مدارس سمپاد شما را ثبت نام نخواهند کرد.

همچنین پیشنهاد می گردد که دانش آموزان و اولیای آنان در استان ایلام از مشاورین مدارس مرکز راهنمایی بگیرند تا در جریان بهترین مدارس دولتی و غیر انتفاعی استان ایلام قرار بگیرند و اطلاعات کاملی از مدارس شهر را به دست آورند و فرزند خود را در بهترین مدرسه ثبت نام نمایند.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان ایلام، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی ایلام
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور