زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان یزد

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی یزد
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان یزد، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) یزد کی اعلام می شود؟

دانش آموزان سال ششم و سال نهم استان یزد که در اردیبهشت ماه سال 96 در آزمون تیزهوشان شرکت نموده اند، می توانند کارنامه ی خود را پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی استان یزد را در سایت رسمی مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان یزد مشاهده نمایند. دانش آموزان و اولیای آنان می توانند با مشاورین آزمون مدارس تیزهوشان مرکز تماس بگیرند تا از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان توسط آموزش و پرورش مطلع شوند و همچنین مشاورین مرکز با توجه به درصد دروس شما در روز آزمون مدارس تیزهوشان، احتمال قبولی شما در هر یک از مدارس تیزهوشان استان یزد را بررسی نموده و به شما اعلام خواهند کرد.

توجه داشته باشید که اگر در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید، در جریان اطلاعیه های رسمی سازمان آموزش و پرورش کشور در ارتباط با مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و زمان اعلام نتایج آن قرار می گیرید. در انتها پیشنهاد می گردد که اولیای دانش آموزان استان یزد از مشاورین مدارس مرکز بخواهند که مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی استان یزد را به شما معرفی نموده تا با اطلاعات کافی در ارتباط با هر مدرسه نسبت به ثبت نام در بهترین مدرسه برای فرزند خود اقدام نمائید و آینده ی تحصیلی درخشانی برای فرزند خود رقم بزنید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور