زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان گیلان

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان گیلان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی گیلان
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان گیلان ، زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) گیلان کی اعلام می شود؟

دانش آموزان سال ششم و سال نهم استان گیلان که در آزمون مدارس تیزهوشان دو ورودی ششم به هفتم و نهم به دهم در اردیبهشت ماه 96 حضور داشته و شرکت نموده اند، می توانند کارنامه ی آزمون خود را در سایت رسمی مدارس تیزهوشان استعدادهای درخشان مشاهده نمایند.

دانش آموزان تمامی شهرهای استان گیلان و اولیای آنان می توانند با مشاورین مدارس مرکز تماس بگیرند تا از زمان دقیق نتایج آزمون مدارس تیزهوشان که توسط آموزش و پرورش اعلام می شود، مطلع شوید و همچنین مشاورین مدارس مرکز با توجه به درصد دروس شما در روز آزمون تیزهوشان، احتمال قبولی شما در هر یک از مدارس تیزهوشان استان گیلان را به شما اعلام خواهند کرد.

در ضمن می تونید در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید تا به محض اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان توسط آموزش پرورش، شما را مطلع نموده و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام آن اقدام نمائید. توجه داشته باشید که می توانید از مشاورین مدارس مرکز بخواهید که مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی استان گیلان را به شما معرفی نموده و اطلاعات کافی از هر مدرسه ی دولتی و غیر انتفاعی را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید فرزند خود را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان گیلان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان گیلان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور