زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان گلستان

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان گلستان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی گلستان
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان گلستان ، زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) گلستان کی اعلام می شود؟

آزمون تیزهوشان ورودی مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم در اردیبهشت ماه 96 برگزار شده و نتایج آن به زودی بر روی سایت رسمی مدارس تیزهوشان استعدادهای درخشان گذاشته خواهد شد. دانش آموزان و اولیای آن ها می توانند جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان توسط آموزش و پرورش با مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز تماس بگیرید تا ضمن اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از مشاورین مرکز راهنمایی بگیرند تا با توجه به درصد دروس آنان در روز آزمون تیزهوشان، احتمال قبولی آنان در هر یک از مدارس تیزهوشان استان گلستان را بررسی نموده و به آنان اعلام نمایند تا با خیالی فقط به فکر ثبت نام در موقع مقرر در مدارس تیزهوشان باشید.

همچنین با عضویت در کانال تلگرام خانه مشاوره می توانید از جدیدترین اطلاعیه های سازمان آموزش و پرورش کشور در خصوص زمان نتایج آزمون تیزهوشان مطلع شده و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام آن اقدام نمائید. توجه داشته باشید که می توانید از مشاورین مدارس مرکز راهنمایی بگیرید تا لیست مدارس برتر دولتی و غیرا نتفاعی استان گلستان را در اختیار شما قرار داده و اطلاعات کافی از هر مدرسه را به شما داده و در نهایت شما فرزند خود را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان گلستان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان گلستان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور