زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان کهگیلویه و بویر احمد

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان کهگیلویه و بویر احمد ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویر احمد
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان کهگیلویه و بویر احمد ، زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) کهگیلویه و بویر احمد کی اعلام می شود؟

دانش آموزان سال ششم و سال نهم استان کهگیلویه و بویر احمد که در اردیبهشت ماه در آزمون ورودی مقطع ششم به هفتم و یا نهم به دهم شرکت نمده اند، می توانند نتایج آزمون خود را در سایت رسمی مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان کهگیلویه و بویر احمد مشاهده نمایند. شما می توانید با مشاورین آزمون ورودی تیزهوشان مرکز تماس بگیرید تا از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان که توسط آموزش و پرورش اعلام می شود، مطلع شوید و همچنین مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز با توجه به درصد دروس شما در روز آزمون، احتمال قبولی شما در هر یک از مدارس تیزهوشان استان کهگیلویه و بویر احمد را بررسی نموده و به شما اعلام خواهند کرد.

در ضمن کانال تلگرام خانه مشاوره هر خبری از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان و اطلاعیه های رسمی سازمان آموزش و پرورش کشور در خصوص اعلام نتایج آزمون تیزهوشان را در اختیار کاربران خواهد گذاشت و شما با عضویت در کانال خانه مشاوره می توانید در اسرع وقت از نتایج آزمون تیزهوشان که توسط آموزش پرورش اعلام می شود، مطلع شده و نسبت به ثبت نام آن اقدام نمائید. همچنین می توانید از مشاورین مدارس مرکز بخواهید که لیست مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی استان کهگیلویه و بویر احمد را در اختیار شما قرار داده و اطلاعات کافی از هر مدرسه را به شما اعلام نموده و شما فرزند خود را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان کهگیلویه و بویر احمد ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویر احمد
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور