زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان کرمان

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان کرمان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی کرمان
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان کرمان ، زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) کرمان کی اعلام می شود؟

دانش آموزانی که در دو آزمون مدارس تیزهوشان ورودی مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم استان کرمان شرکت نموده و در روز آزمون حضور داشته اند، می توانند کارنامه ی آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان را پس از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی استان کرمان مشاهده نمایند و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. دانش آموزان و اولیای آنان می توانند جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان کرمان با مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز تماس بگیرند که علاوه بر اطلاع از زمان اعلام نتایج، مشاورین مرکز با توجه به درصد دروس دانش آموزان در روند آزمون تیزهوشان استعدادهای درخشان، احتمال قبولی آنان از هر یک از مدارس تیزهوشان استان کرمان را بررسی نموده و به شما اعلام نمایند.

توجه داشته باشید، اخبار دقیق در ارتباط با زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و اطلاعیه های رسمی سازمان آموزش و پرورش را می توانید در کانال تلگرام خانه مشاوره مشاهده نمایند. در صورتی که اطلاع دقیقی از مدارس استان کرمان ندارید، می توانید از مشاورین مدارس مرکز بخواهید که لیست مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی استان کرمان را در اختیار شما قرار دهند و اطلاعات دقیقی از شرایط علمی هر مدرسه را به طور جداگانه به شما اعلام نمایند. تا شما با دقت بیشتری فرزند خود را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید.

جهت اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) که از طریق آموزش و پرورش اعلام می شود، با ما تماس بگیرید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان کرمان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان کرمان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور