زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان مازندران

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان مازندران ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی مازندران
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان مازندران، سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) مازندران کی اعلام می شود؟

دانش آموزان سال ششم و سال نهم استان مازندران که در آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان شرکت نموده اند، می توانند به زودی کارنامه ی نتایج آزمون خود را در سایت رسمی مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان مشاهده نمایند.

شما می توانید با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا از زمان نتایج آزمون مدارس تیزهوشان اعلام شده توسط آموزش و پرورش مطلع شده و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام آن اقدام نمائید. همچنین توجه داشته باشید که می توانید از مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز بخواهید که احتمال قبولی شما در هر یک از مدارس تیزهوشان استان مازندران را بر اساس درصد دروس شما در روز آزمون تیزهوشان بررسی نموده و به شما اعلام نمایند.

در ضمن کانال تلگرام خانه ی مشاوره آخرین اخبار از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و موضوعات مرتبط را در اختیار شما قرار می دهد و شما با عضویت در این کانال می توانید در جریان اطلاعیه های مربوطه قرار بگیرید. اولیای دانش آموزان استان مازندران جهت انتخاب یک مدرسه ی خوب می توانند از مشاورین مدارس مرکز بخواهند که لیست مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی استان مازندران را در اختیار شما قرار داده تا شما بر اساس اطلاعات و مشاوره آنان بتوانید فرزند خود را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید و آینده ی تحصیلی درخشانی برای دانش آموز خود رقم بزنید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان مازندران ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان مازندران
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور