زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان لرستان

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان لرستان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی لرستان
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان لرستان ، سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • سامانه تلفنی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) لرستان کی اعلام می شود؟

آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان لرستان در اردیبهشت ماه سال 1396 برگزار شد و دانش آموزان می توانند جهت مشاهده ی نتایج خود پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی استان لرستان به سایت رسمی مدارس تیزهوشان استعدادهای درخشان مراجعه نموده و کارنامه ی خود را مشاهده نمایند. شما می توانید پس از اعلام نتایج از طریق آموزش و پرورش با مشاورین مدارس مرکز تماس بگیرید و راهنمایی های لازم در مورد مدارس تیزهوشان را از آنها بخواهید.

توجه داشته باشید که می توانید از مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز بخواهید که احتمال قبولی شما در هر یک از مدارس تیزهوشان استان لرستان را با توجه به درصد دروس شما در آزمون تیزهوشان را بررسی نموده و به شما اعلام نمایند. دانش آموزان و اولیای آنان می توانند با عضویت در کانال تلگرام خانه مشاوره از جدیدترین اخبار مربوط به زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پس از اعلام توسط سازمان آموزش و پرورش با خبر شده و در جریان اعلام نتایج قرار بگیرند. در ضمن توجه داشته باشید که می توانید پس از اعلام نتایج از طریق آموزش و پرورش از مشاورین مدارس مرکز راهنمایی بگیرید تا مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی استان لرستان را به شما معرفی نموده و اطلاعات کافی از هر مدرسه را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید با یک انتخاب درست، آینده ی تحصیلی درخشانی برای فرزند خود رقم بزنید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان لرستان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان لرستان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم استان لرستان
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور