زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان قم

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان قم ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی قم
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان قم ،زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) قم اعلام می شود؟

یکی از نگرانی های دانش آموزان و اولیای دانش آموزان استان قم، قبولی دانش آموزان در مدارس تیزهوشان می باشد. دانش آموزانی که در دو آزمون مدارس تیزهوشان ورودی ششم به هفتم و نهم به دهم در اردیبهشت ماه 96 شرکت نموده اند، می توانند نتایج آزمون تیزهوشان استعدادهای درخشان را پس از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی استان قم مشاهده نمایند. شما می توانید جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان با مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز تماس بگیرید. در ضمن مشاورین مدارس تیزهوشان استعدادهای درخشان مرکز با توجه به درصد دروس دانش آموزان در آزمون تیزهوشان، احتمال قبولی فرزندتان در هر یک از مدارس تیزهوشان استان قم را بررسی نموده و به شما اعلام می کنند.

شما برای اینکه از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از طریق آموزش و پرورش، خبردار شوید، می توانید در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید. البته توجه داشته باشید که اگر اطلاعی از مدارس تیزهوشان استان قم ندارید، می توانید از مشاورین مدارس تیزهوشان بخواهید که اطلاعات کاملی از هر مدرسه ی تیزهوشان در اختیار شما بگذارند و همچنین لیست مدارس برتر دولتی و غیرا نتفاعی استان قم را به شما اعلام نمایند و اطلاعات کافی از نحوه ی تدریس اساتید و شرایط فرهنگی در هر مدرسه را در اختیار شما قرار دهند تا شما بتوانید دانش آموز خود را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید و آینده ی تحصیلی درخشانی برای فرزند خود رقم بزنید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان قم ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان قم
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور