زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان قزوین

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان قزوین ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی قزوین
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان قزوین،زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد)  قزوین اعلام می شود؟

دانش آموزان سال ششم و سال نهم استان قزوین که در دو آزمون ورودی مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان مراجعه نموده و نتایج خود را مشاهده نمایند. شما می توانید جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان استعدادهای درخشان توسط آموزش و پرورش، با مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز تماس بگیرید تا ضمن با خبر کردن شما از تاریخ دقیق اعلام نتایج، احتمال قبولی شما بر اساس درصدهای دروس شما در روز آزمون تیزهوشان را در هر یک از مدارس تیزهوشان استان قزوین را بررسی نموده و به شما اعلام خواهند کرد.

همچنین می توانید در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید تا از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان استان قزوین، شما نیز با خبر شده و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام آن اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که آینده ی تحصیلی فرزندتان در گرو  انتخاب یک مدرسه خوب توسط شماست. پس شما می توانید جهت اطلاع دقیق از شرایط علمی و فرهنگی هر مدرسه با مشاورین مدارس مرکز تماس بگیرد تا لیست مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی استان قزوین را در اختیار شما قرار دهند تا بتوانید فرزندتان را در بهترین مدرسه ثبت نام کنید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان قزوین ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان قزوین
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور