زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان سیستان و بلوچستان

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان سیستان و بلوچستان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان سیستان و بلوچستان، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) سیستان و بلوچستان کی اعلام می شود؟

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان سیستان و بلوچستان پس از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی استان سیستان و بلوچستان از طریق آموزش و پرورش اعلام خواهد شد. از آن جا که آزمون نمونه دولتی هر استان به طور جداگانه برگزار می شود، شما می توانید با مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز تماس بگیرید تا از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) مطلع شوید. همچنین مشاورین مرکز با توجه به درصد دروس شما در روز آزمون تیزهوشان، احتمال قبولی شما را در هر یک از مدارس تیزهوشان استان سیستان و بلوچستان بررسی نموده و به شما اعلام خواهند کرد.

در ضمن می توانید در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید تا از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان با خبر شده و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. در ضمن توجه داشته باشید که می توانید از مشاورین مدارس مرکز بخواهید که لیست برترین مدارس استان سیستان و بلوچستان را در اختیار شما قرار دهند و اطلاعات کافی از هر مدرسه ی دولتی و یا غیر انتفاعی را در اختیار شما قرار دهند و در نتیجه شما بتوانید دانش آموزان خود را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان سیستان و بلوچستان، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان سیستان و بلوچستان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور