زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان زنجان

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان زنجان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی زنجان
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان زنجان، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) زنجان کی اعلام می شود؟

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) دو دوره ی ششم به هفتم و نهم به دهم پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی استان زنجان از طریق آموزش و پرورش اعلام می شود و دانش آموزان استان زنجان و اولیای آن ها می توانند با مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز تماس بگیرند که علاوه بر اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان، مشاورین مرکز احتمال قبولی آنان را بر اساس درصد دروس آنان در روز آزمون تیزهوشان را بررسی نمایند.

در ضمن می توانید در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید تا از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مطلع شوید. همچنین جهت اطلاع دقیق از مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی استان زنجان می توانید از مشاورین مرکز راهنمایی بگیرید تا اطلاعات کافی از مدارس برتر استان زنجان را بدست آورید و در نهایت فرزندتان را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید و آینده ی تحصیلی درخشانی برای دانش آموز خود رقم بزنید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان زنجان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان زنجان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور