زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان خوزستان

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان خوزستان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی خوزستان
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان خوزستان، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط آموزش و پرورش
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیرانتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) خوزستان اعلام می شود؟

دانش آموزان سال ششم و نهم استان خوزستان که در آزمون ورودی ششم به هفتم و یا نهم به دهم تیزهوشان شرکت نموده اند، می توانند پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی استان خوزستان، نتایج آزمون را که توسط آموزش و پرورش منتشر می شود مشاهده نمایید. شما می توانید با مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز تماس بگیرید تا از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان خوزستان مطلع شوید. همچنین می توانید از مشاورین مرکز بخواهید که احتمال قبولی شما در هر یک از مدارس تیزهوشان استان خوزستان را با توجه به درصد دروس شما در روز آزمون تیزهوشان بررسی نموده و به شما اعلام نمایند.

توجه نمایید به محض اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان توسط آموزش و پرورش، این خبر در کانال تلگرام خانه مشاوره اعلام خواهد شد و شما می توانید در اسرع وقت از اعلام نتایج تیزهوشان با خبر شوید و بتوانید به موقع ثبت نام خود را انجام دهید. همچنین می توانید از مشاورین مدارس مرکز راهنمایی بگیرید تا لیست برترین مدارس دولتی و غیر انتفاعی استان خوزستان را در اختیار شما قرار دهند و اطلاعات کافی از شرایط علمی و فرهنگی و مدرسه را به شما دهند و شما بتوانید دانش آموز خود را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استان خوزستان ، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان خوزستان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم
  • و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و موضوعات مرتبط با ان که ممکن است برایتان پیش آید.

تماس با مشاور