زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خوزستان

  • زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خوزستان ، ثبت نام مدارس نمونه  دولتی خوزستان
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خوزستان ، سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خوزستان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر دولتی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون نمونه دولتی
  • سامانه تلفنی اعلام نتایج در آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون نمونه دولتی خوزستان کی اعلام می شود؟

دانش آموزان در مقطع تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم خوزستان که امتحان خود را در تیرماه 96 برگزار کرده اند، می توانند جهت اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی و شرایط ثبت نام در مدارس نمونه دولتی از مشاوران مرکز راهنمایی گرفته و مشاوران با آگاه ساختن آن ها، شرایط ثبت نام را برای دانش آموزان مهیا سازند.

ضمن اینکه مشاوران تحصیلی می توانند شانس قبولی دانش آموزان را با توجه به نمره ی کسب کرده ی آن ها در آزمون بررسی نموده و آن ها را به سمت ثبت نام در مدارس نمونه سوق دهند.

دانش آموزان و والدین آن ها با عضویت در کانال تلگرام از نتایج ازمون نمونه دولتی و لیست مدارس نمونه دولتی می توانند اطلاعات لازم را بدست آورند.

مشاوران مرکز اطلاعاتی از لیست بهترین مدارس نمونه دولتی در اختیار دانش آموزان قرار داده تا بتوانند با آاگاهی کامل ثبت نام خود را انجام دهند. چنانچه دانش آموز موفق به ثبت نام در مدارس نمونه دولتی نگردد، نگران نباشد. چرا که مشاوران تحصیلی مرکز با معرفی مدارس دولتی و غیر انتفاعی نمونه، آینده ی تحصیلی دانش آموز را به بهترین نحو ممکن رقم می زنند.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خوزستان میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور
اعلام خرابی تماس