راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی

 • راهنمای انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته دانشگاه

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

تکمیل ظرفیت واژه ای است که به میزان پذیرش دانشگاه ها پس از اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد می پردازد در این مرحله دانشجویانی که موفق به پذیرش در دانشگاه های مورد نظر خود شده اند شانسی مجدد به آن ها داده می شود تا بتوانند در دانشگاه ها مورد پذیرش واقع شوند.

آیا لزومی برای تکمیل ظرفیت وجود دارد؟

تکمیل ظرفیت برای آن دسته از داوطلبانی می باشد که پس از اعلام نتایج کارشناسی ارشد در شته و گرایش مورد نظر موفق به پذیرش نشده اند و شانس خود را می خواهند امتحان کنند. لذا دانش آموختگانی که از انتخاب رشته ی خود در گرایش مورد نظر اطمینان پیدا کردند لزومی برای شرکت در تکمیل ظرفیت ندارند و این فرصت را می توانند به داوطلبان دیگر بدهند.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی شانسی مجدد برای قبولی:

تکمیل ظرفیت شانسی دوباره و تکرار نشدنی برای داوطلبانی است که موفق به قبلی در دانشگاه مورد نظر خود نشده اند و می توانند با یک انتخاب آگاهانه و به جا شانس پذیرش خود را بالا ببرند.

داوطلبانی که در این مرحله وقت می گذارند و به بررسی و تحلیل دانشگاه های دارای ظرفیت می پردازند می توانند قبولی خود را در دانشگاه ها را پس از انتخاب رشته محتمل کنند. 

نرم افزار انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت ارشد مدیریت صنعتی:

نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی این قابلیت را داراست که می توانیم با توجه به رتبه و تراز امکان قبولی را در دانشگاه و رشته و گرایش مربوطه بررسی کنیم و احتمال قبولی مان را در دانشگاه هایی که دارای ظرفیت می باشند تخمین بزند. و هم چنین بررسی رتبه و تراز دانشجویان سال های گذشته که با چه رتبه ای در چه رشته ای پذیرفته شده اند و آیا امکان بالا بردن و خالی ماندن ظرفیت در دانشگاه مذکور جود دارد و یا نه که با توجه به لیست خروجی این نرم افزار می توانیم تمام نتایج را بررسی کنیم.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد مدیریت صنعتی:

ورود به دانشگاه های بدون کنکور سر تیتری است که نظر اکثر دانش اموختگان را به نوعی به خود جلب کرده است. علاقه مندان به این موضوع دو دسته از داوطلبان می باشند. دسته اول که استعدادهای درخشان و نخبگان در مقطع کارشناسی بوده که می توانند با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه در مقطع بالاتر به ادامه تحصیل بپردازند. دسته دوم آن قبیل از علاقه مندان هستند که تمایل به ورود به دانشگاه بدون آزمون کنکور را دارند. البته این نکته را متذکر می شویم که برای ورود به دانشگاه ها با وجود اینکه آزمون کنکور وجود ندارد ولی کماکان آزمون ورودی دانشگاه که شرایط خاص خود را هر دانشگاه دارا می باشد به قوت خود باقی است. نکته ی دیگری که باید به آن توجه کرد آن است که تعدادی از دانشگاه ها در طول سال در یک بازه زمان هایی با توجه به شرایط خود دانشگاه ها دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می گیرند دانشجویان باید برای آگاهی از این دانشگاه ها به سایت های مربوطه مراجعه نمایند.

علاقه مندان نیز می توانند با مراجعه به نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد نسبت به ثبت نام بدون کنکور خود اقدام نمایند. 

انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور