راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی

  ،انتخاب رشته ارشد کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی ،انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد فقه و حقوق خصوصی
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته فقه و حقوق خصوصی
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته فقه و حقوق خصوصی و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

انتخاب رشته صحیح ضمانت نامه آینده ی شماست.

پس از صدور کارنامه ی داوطلب کارشناسی ارشد یکی از حساس ترین و مهم ترین مراحل، مرحله ی انتخاب رشته است. چرا که داوطلب ارشد می تواند :

با انتخابی هوشمندانه علایق و ایده های علمی خود را به واقعیت تبدیل کند.

با توجه به گستردگی و پراکندگی اطلاعات و همچنین وجود علایق متنوع بهتر است دانشجو از تراز و رتبه تقریباً مشابه با رتبه ی خودش مطلع شود تا بتواند انتخابی متناسب با علاقه ی خود داشته باشد.

نرم افزار انتخاب رشته ی ارشد می تواند بهترین و بیشترین کمک را به دانشجوی ارشد برای انتخاب رشته ای واقع بینانه نیاز داشته باشد. بانک اطلاعاتی نرم افزار خانه ی مشاوره با اطلاعاتی دقیق و جامع، کمک بسیاری به داوطلبان کارشناسی ارشد می کند.

معرفی رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی:

حقوق خصوصی یکی از قدیمی ترین رشته های حوزه ی حقوق است. بسیاری از گرایش های جدید مجموعه ی حقوق از این رشته منشعب شده است. حقوق خصوصی بخشی از حقوق داخلی است که به روابط اشخاص جامعه با یکدیگر و تنظیم آن ها می پردازد. در این رشته بیشتر مباحث مربوط به حقوق مدنی و حقوق تجارت تدیریس می شود.

رتبه و تراز لازم برای قبولی در ارشد فقه و حقوق خصوصی:

آگاهی از رتبه ی آخرین فرد قبول شده در ارشد فقه و حقوق خصوصی به داوطلب کارشناسی ارشد کمک می کند تا بداند برای پذیرفته شدن در رشته و دانشگاه مورد نظرش حداکثر چه رتبه ای لازم است. آگاهی از رتبه ی آخرین فرد، داوطلب را با سقف رتبه در آن رشته و دانشگاه آشنا می کند و این امر در انتخاب رشته ای واقع بینانه و متناسب با علایق دانشجو به او کمک می کند.

نرم افزار انتخاب رشته ی مرکز مشاوره در دیتابیس خود با در اختیار قرار دادن اطلاعاتی مثل رتبه و تراز و درصد پذیرفته شدگان دوره های پیش در انتخابی بهتر به داوطلب ارشد کمک خواهد کرد. چند نمونه از رتبه و تراز دانشجویان پذیرفته شده در گرایش های مختلف ارشد فقه و حقوق خصوصی ذکر شده است.

ردیف مدنی تجارت آدم متون فقه متون حقوقی رتبه
1 80 68.89 60 49.12 23.33 30
2 73.33 66.67 64.44 28.07 62.22 33
3 68.33 60 68.89 80 0 50
4 71.67 75.56 71.11 56.14 8.89 51
5 81.67 66.67 64.44 50.88 3.33 54

 

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک کنید

آخرین رتبه قبولی ارشد فقه و حقوق خصوصی و درصد دروس:

بهترین انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد زمانی ممکن است که از درصد دروس، تراز و رتبه ی آخرین فرد قبول شده در آن رشته مطلع شویم. این اطلاعات در نرم افزار مرکز مشاوره به صورت منظم و مدون جمع آوری شده و در اختیار داوطلبان کارشناسی ارشد قرار می گیرد. در صورتی که برای استفاده از نرم افزار به مشکل برخوردید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک نمایید.ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی:

اطلاع از ظرفیت پذیرش دانشگاه داوطلب را برای انتخاب رشته ای دقیق و با توجه به رتبه و علایقش کمک می کند. با توجه به این که داوطلبان ارشد دچار اشتباهاتی با توجه به ظرفیت دانشگاه ها و مقایسه ی آن با رتبه ی خود می شوند. می توان با کمک گرفتن از نرم افزار مرکز مشاوره از ظرفیت دانشگاه ها و رشته هایی که دانشجو می پذیرند، مطلع شد و این امر راه را برای داشتن انتخاب رشته ای هوشمندانه روشن می کند. برای اطلاع از پذیرش برخی از دانشگاه ها در گرایش های ارشد فقه و حقوق خصوصی جدولی در ادامه آورده شده است.

ردیف دانشگاه ظرفیت
1 دانشگاه آیت الله بروجردی 20
2 دانشگاه اصفهان 9
3 دانشگاه بو علی سینا همدان 11
4 دانشگاه تبریز 30
5 دانشگاه تربیت مدرس 5
6 دانشگاه خوارزمی 20
7 دانشگاه رازی کرمانشاه 11
8 دانشگاه سمنان 6

 

موفقیت های بزرگ نیازمند انتخاب های هوشمندانه است، انتخاب رشته را مؤثرترین گزینه در موفقیت آینده ی علمی خود بدانید.

پس از صدور کارنامه و اطلاع از رتبه ی بهترین گزینه به دست آوردن اطلاعاتی از پذیرفته شدگان دوره های پیش است که رتبه و ترازشان تقریباً با داوطلبان مشابه است. این اطلاعات قطعاً نگاهی دقیق به داوطلب ارشد برای انتخاب رشته ی خود خواهد بود. نرم افزار مرکز مشاوره نه تنها اطلاعات دوره های پیش بلکه با برآورد کردن تعداد شرکت کنندگان، میزان دشواری سؤالات و سهمیه های داوطلبان کمک بسیاری به دانشجویان ارشد برای انتخاب رشته ی هوشمندانه خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک نمایید.

راهنمای انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت ارشد فقه و حقوق خصوصی:

فرصتی دوباره برای داوطلبین کارشناسی ارشد با شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت

شرکت در انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت برای تمام دانشجویانی که در آزمون شرکت کرده اند و مجاز شده اند، امکان پذیر است. داوطلب ارشد با اینکه حق دارد از نگاهی خوش بینانه برای انتخاب رشته ی خود استفاده کند اما نباید فراموش کند که دیدی منطقی و واقع گرایانه هم، بی شک در داشتن انتخاب رشته ای هوشمندانه مؤثر است. با توجه به شلوغی های دنیای مدرن ممکن است زمان و تاریخ انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت از نگاه دانشجو دور بماند و این فرصت مجدد برای قبولی در ارشد فقه و حقوق خصوصی را از دست بدهد. با توجه به این نکته که تقریباً همه ی رشته ها در تکمیل ظرفیت مجدد، دانشجو می پذیرند. در این راستا نرم افزار انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت کمک بسیاری به دانشجوی ارشد خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک نمایید.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد فقه و حقوق خصوصی :

دانشجویانی که مایل به ادامه ی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور هستند برای اطلاع از زمان ثبت نام، نحوه ی ثبت نام و دانشگاه هایی که بدون کنکور دانشجو می پذیرند نیازمند اطلاعاتی موثق و دقیق هستند. برای مثال اطلاع از چگونگی ممتاز شدن دانشجوها، میزان تأثیر گذاری معدل در کنکور ارشد، مصاحبه و آزمون خصوصی برای پذیرش بدون کنکور و موضوعاتی از این قبیل که می توان در نرم افزار مرکز مشاوره مورد بررسی قرار داد. در صورت بروز مشکل در نحوه ی استفاده از نرم افزار می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک نمایید.

باتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان کارشناسی ارشد رشته فقه و حقوق خصوصی

از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته فقه و حقوق خصوصی با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع کارشناسی ارشد چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 • فقه و حقوق خصوصی و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته فقه و حقوق خصوصی با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته فقه و حقوق خصوصی

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی

  ،انتخاب رشته ارشد ،

  انتخاب رشته ارشد آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی

  کنکور آزاد

تماس با مشاور