راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی

  ،انتخاب رشته ارشد کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی ،انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد روانشناسی عمومی
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته روانشناسی عمومی
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته روانشناسی عمومی و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

انتخاب رشته صحیح، ضمانت نامه ی آینده ی شماست.

با توجه به ادغام کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه سراسری با کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد، انتخاب رشته ی امسال هوشمندانه تر و حساس تر از سال های گذشته شده است. بنابراین باید با دقت بیشتری انتخاب رشته ی خود را انجام دهید. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی ضمن مطالعه ی قوانین و ضوابط دفترچه ی انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد، باید اطلاعات دقیقی از ظرفیت پذیرش هر دانشگاه سراسری و آزاد، رتبه و تراز لازم برای قبولی در هر دانشگاه، آخرین رتبه ی قبولی ارشد روانشناسی عمومی، نحوه ی صحیح انتخاب رشته و آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور ارشد را داشته باشند تا بر اساس آگاهی از این اطلاعات به بهترین نحو، انتخاب رشته ی خود را انجام دهند و احتمال قبولی خود را افزایش دهند.رتبه و تراز لازم برای قبولی در ارشد روانشناسی عمومی:

متأسفانه برخی از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی اطلاع دقیقی از رتبه و تراز لازم برای قبولی در دانشگاه های سراسری و یا آزاد را ندارند. بر این اساس انتخاب رشته ی صحیح و دقیقی ندارند و در نتیجه احتمال قبولی آنان کاهش می یابد. پیشنهاد می گردد که از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی استفاده نمائید تا متوجه شوید که در سال های گذشته، داوطلبان با توجه به رتبه ی شما در کدام یک از دانشگاه ها قبول شده اند تا بر اساس آن بتوانید به نحو احسنت انتخاب رشته ی صحیح و دقیقی داشته باشید و در نهایت در بهترین دانشگاه قبول شوید.

رتبه دانشگاه قبولی گرایش دوره تحصیلی
9 دانشگاه تهران روانشناسی عمومی روزانه
35 دانشگاه شهید بهشتی روانشناسی عمومی روزانه
83 دانشگاه علامه طباطبایی تهران روانشناسی عمومی روزانه
206 دانشگاه خوارزمی تهران روانشناسی عمومی روزانه
651 دانشگاه ارومیه روانشناسی عمومی نوبت دوم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک نمائید…

آخرین رتبه قبولی ارشد روانشناسی عمومی و درصد دروس:

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی باید توجه داشته باشند که با توجه به ادغام کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه سراسری با کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد، انتخاب رشته ی امسال حساس تر از سال های گذشته شده است و بنابراین باید انتخاب های معقولانه و منطقی بیشتری داشته باشید تا احتمال قبولی شما افزایش یابد. جهت تحقق این امر می توانید از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی استفاده نمائید تا اطلاع دقیقی از آخرین رتبه ی قبولی ارشد روانشناسی عمومی در تمامی دانشگاه های سراسری و آزاد را بدست آورید و بر اساس آن، انتخاب های واقع بینانه و منطقی بیشتری انجام دهید تا احتمال قبولی شما افزایش یابد.

رتبه تراز متون روانشناسی علم النفس آمار و روش تحقیق روانشناسی مرضی و کودکان استثنائی روانشناسی رشد روانشناسی عمومی روانشناسی فیزیولوژیک، انگیزش و هیجان
55 7398 51.11 36.67 38.33 55 51.67 61.67 32.12
95 7105 21.11 46.67 23.33 55 58.33 51.67 39.13
202 6555 58.78 40 16.67 33.33 70 16.67 25.12
414 6061 48.89 55 55 35 53.33 0 18.12
585 5799 3.33 41.67 26.67 48.33 35 36.67 34.12
1235 5057 5.56 48.33 1.66- 28.33 63.33 43.33 12.32

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک نمائید…

 ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی:

داوطلبان کنکور کارشنای ارشد باید توجه داشته باشند که در هنگام انتخاب رشته، اطلاعات دقیقی از ظرفیت پذیرش ارشد روانشناسی عمومی در هر دانشگاه را داشته باشند. چون در انتخاب رشته بسیار مهم است که ظرفیت پذیرش هر دانشگاه را بدانید تا بر اساس آن بتوانید یک انتخاب رشته ی صحیح و معقولانه داشته باشید. در ذیل ظرفیت برخی از دانشگاه های سراسری و یا آزاد آمده است و شما جهت اطلاع دقیق از تمامی دانشگاه های پذیرنده ی ارشد روانشناسی عمومی و ظرفیت پذیرش آن ها می توانید از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی استفاده نمائید.

دوره تحصیلی نام دانشگاه رشته / گرایش ظرفیت
روزانه دانشگاه علامه طباطبایی تهران روانشناسی عمومی 6
نوبت دوم دانشگاه تهران روانشناسی عمومی 10
غیر انتفاعی دانشگاه غیر انتفاعی خاتم تهران روانشناسی عمومی 6
پیام نور دانشگاه پیام نور استان البرز – مرکز کرج روانشناسی عمومی 15
پیام نور دانشگاه پیام نور استان تهران – تهران جنوب روانشناسی عمومی 8
آزاد دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب روانشناسی عمومی 18
آزاد دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی روانشناسی عمومی 18
آزاد دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات روانشناسی عمومی 18

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک نمائید.

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی:

یکی از دغدغه های اصلی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی این است که با توجه به رتبه ی خودشان در کدام یک از دانشگاه ها قبول می شوند. همچنین انتخاب محل های دانشگاهی شما محدود است. بنابراین بهتر است انتخاب های واقع بینانه و منطقی بیشتری داشته باشید تا احتمال قبولی شما افزایش یابد. جهت تحقق این امر می توانید از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی استفاده نمائید تا متوجه شوید که در سال های گذشته با توجه به رتبه ی شما، داوطلبان در کدام یک از دانشگاه های سراسری و یا آزاد قبول شده اند و همچنین اطلاع دقیقی از آخرین رتبه ی قبولی ارشد روانشناسی عمومی در دانشگاه ها را به دست آورید و بر اساس آن بتوانید انتخاب رشته ی صحیح و دقیقی داشته باشید و در نهایت در بهترین دانشگاه قبول شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک نمائید…

راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد روانشناسی عمومی:

مرحله ی تکمیل ظرفیت، شانسی دوباره برای قبولی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی می باشد. از این رو نباید فرصت دوباره را از دست بدهید و باید با نهایت دقت، اقدام به انتخاب رشته نمائید. از آنجا که در این مرحله، ظرفیت برخی از دانشگاه ها هنوز تکمیل نشده است، دانشگاه ها داوطلبان را با رتبه ی بالاتری جذب می نمایند و در نتیجه احتمال قبولی شما افزایش می یابد. از این رو شما می توانید از نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد روانشناسی عمومی استفاده نمائید تا متوجه شوید که با توجه به رتبه ی شما، داوطلبان در سال های گذشته در کدام یک از دانشگاه های سراسری و یا آزاد قبول شده اند و اطلاع دقیقی از آخرین رتبه ی قبولی ارشد روانشناسی عمومی در تمامی دانشگاه ها را بدست آورید و در نهایت به بهترین نحو، انتخاب رشته ی صحیح و دقیقی داشته باشید و در نهایت این فرصت را از دست ندهید و در نهایت در بهترین دانشگاه قبول شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک نمائید…

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد روانشناسی عمومی:

متقاضیان پذیرش بدون کنکور ارشد روانشناسی عمومی تحت شرایط خاصی از جمله شرط معدل کارشناسی، مدت زمان تحصیل، نوع دانشگاه محل تحصیل می توانند به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه شوند و به ادامه تحصیل خود بپردازند. شما می توانید جهت اطلاع دقیق از شرایط اختصاصی پذیرش بدون کنکور دانشگاه از نرم افزار انتخاب رشته بدون کنکور ارشد روانشناسی عمومی استفاده نمائید و از لیست دانشگاه های بدون کنکور ارشد روانشناسی عمومی مطلع شوید و در نهایت بتوانید به راحتی و بدون دردسر در بهترین دانشگاه به تحصیل خود ادامه دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک نمائید…


باتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان کارشناسی ارشد رشته روانشناسی عمومی

از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته روانشناسی عمومی با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع کارشناسی ارشد چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 • روانشناسی عمومی و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته روانشناسی عمومی با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته روانشناسی عمومی

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی

  ،انتخاب رشته ارشد ،

  انتخاب رشته ارشد آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی

  کنکور آزاد

تماس با مشاور