راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد:

  • انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
  • دفترچه ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، کارنامه ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
  • ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد، انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
  • مشاوره تلفنی جهت سؤالات متداول انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و موضوعات مرتبط با آن

انتخاب رشته ی صحیح ضمانت نامه آینده ی شماست

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید توجه داشته باشند که با توجه به ادغام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با کنکور کارشناسی ارشد سراسری، انتخاب رشته ی آنان حساس تر از سال های گذشته شده است. بنابراین حتماً داوطلبان باید قوانین ضوابط دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را با دقت مطالعه نمایند و اطلاع کافی از ظرفیت پذیرش دانشگاه های آزاد در رشته ی مورد نظر را داشته باشند و همچنین  با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، متوجه شوند که با رتبه ی آنان در سال های گذشته، داوطلبان در کدام دانشگاه آزاد قبول شده اند. در این صورت داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، می توانند به بهترین نحو ممکن، انتخاب رشته ی صحیح و مطمئنی داشته باشند. داوطلبان توجه داشته باشند که تاریخ اعلام نتایج کنکور ارشد دانشگاه آزاد در نیمه ی دوم خردادماه است و داوطلبان می توانند در تاریخ ذکر شده با مراجعه به سایت رسمی سازمان سنجش و آموزش کشور sanjesh.org کارنامه ی کارشناسی ارشد خود را دریافت نمایند و پس از آن با دریافت دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، اقدام به انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در رشته ی مورد نظر نمایند.

 

رتبه و تراز لازم برای قبولی در ارشد دانشگاه آزاد:

اطلاع از رتبه و تراز لازم برای قبولی در رشته ی مورد نظر در مقطع ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی، به شما کمک خواهد کرد تا انتخاب رشته ی صحیح و دقیقی داشته باشید. در انتخاب رشته ی ارشد دانشگاه آزاد، دانستن تراز رشته ی مورد نظر بسیار مهم است. چون دانشگاه آزاد بر اساس تراز (نمره کل) داوطلبان را می پذیرد، پس مهم است که بدانید با توجه به تراز شما، داوطلبان در سال های گذشته، در کدام دانشگاه آزاد قبول شده اند.

جهت اطلاع دقیق از رتبه و تراز لازم برای قبولی در ارشد دانشگاه آزاد در رشته ی مورد نظر، اینجا را کلیک نمائید.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد:

متأسفانه برخی از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، اطلاع دقیقی از ظرفیت پذیرش رشته ی مورد نظر خود در مقطع کارشناسی ارشد ندارند، به همین دلیل، انتخاب رشته ی درستی ندارند و در نهایت، دانشگاه آزاد خوبی قبول نمی شوند. بدین منظور، توصیه می گردد که حتماً داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، قبل از انتخاب رشته، اطلاع دقیقی از دانشگاه های پذیرنده ی رشته ی مورد نظر و همچنین ظرفیت پذیرش هر دانشگاه آزاد داشته باشند تا بتوانند به بهترین نحو ممکن انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد خود را انجام دهند.

جهت اطلاع دقیق از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته ی مورد نظر در دانشگاه آزاد اینجا را کلیک نمائید.

 

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد:

اغلب داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، نگران قبولی در دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد می باشند، بدین منظور استرس قبولی در دانشگاه را ندارند و متأسفانه انتخاب رشته درستی انجام نمی دهند. بدین منظور توصیه می گردد جهت انتخاب رشته ی صحیح و دقیق از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد استفاده نمائید. نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به شما کمک خواهد کرد که اطلاع دقیق از ظرفیت پذیرش هر دانشگاه آزاد در رشته ی مورد نظر، آخرین رتبه و تراز قبولی هر رشته در دانشگاه آزاد، شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته ی مورد نظر در دانشگاه آزاد و … را به دست آورید.

جهت اطلاع دقیق از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رشته ی مورد نظر، اینجا را کلیک نمائید.

 

راهنمای انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد:

تکمیل ظرفیت، شانسی دوباره برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می باشد که نتوانستند در مقطع کارشناسی ارشد قبول شوند. از آن جا که در مرحله ی تکمیل ظرفیت، ظرفیت برخی دانشگاه های آزاد در رشته ی مورد نظر تکمیل نشده است. دانشگاه ها با رتبه ی بالاتری دانشجو را جذب می نمایند. بدین منظور توصیه می گردد حتماً دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد را مطالعه نمائید و اطلاعات کافی از ظرفیت پذیرش دانشگاه های آزاد در مرحله ی تکمیل ظرفیت داشته باشید تا بتوانید این فرصت را به سادگی از دست ندهید. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد توجه داشته باشند که تکمیل ظرفیت ارشد در دو نوبت مهر و بهمن صورت می گیرد و داوطلبان می توانند نسبت به انتخاب رشته ی آن اقدام نمایند.

جهت اطلاع دقیق از انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد در رشته ی مورد نظر، اینجا را کلیک نمائید.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد:

متقاضیان پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد و در رشته ی مورد نظر در صورتی که شرایط ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد اسلامی را داشته باشند، می توانند نسبت به پذیرش آن اقدام نمایند. این راه به شما کمک خواهد کرد که به آسانی و بدون دردسر، وارد دانشگاه آزاد شوید و بتوانید به تحصیل خود ادامه دهید، داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی توجه داشته باشند که در مدرک آنان پذیرش بدون کنکور، ذکر نخواهد شد و می توانند جهت ادامه ی تحصیل در مقطع دکتری در داخل کشور و همچنین جهت بورسیه به خارج کشور اقدام نمایند.

جهت اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی ارشد رشته ی مورد نظر دانشگاه آزاد، اینجا را کلیک نمائید.

همچنین در انتها پیشنهاد می گردد جهت اطلاع دقیق از انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، ظرفیت پذیرش رشته ی مورد نظر در هر دانشگاه آزاد، آخرین رتبه ی قبولی و تراز لازم جهت قبولی و  … در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر، شما را راهنمایی می کند:

  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
  • دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، کارنامه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، نرم افزار انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، مشاوره تلفنی انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد
  • و هر سؤالی که پیرامون انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور