راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

 • راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ، انتخاب رشته کنکور حقوق خصوصی ، انتخاب رشته دانشگاه حقوق خصوصی

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور حقوق خصوصی ، انتخاب رشته کنکور سراسری حقوق خصوصی ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد حقوق خصوصی توسط نرم افزار انتخاب رشته حقوق خصوصی

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته حقوق خصوصی
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته حقوق خصوصی
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته حقوق خصوصی و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

انتخاب رشته صحیح، ضمانت آینده شماست.

دانشجویانی که پس از مقطع کارشناسی همچنان علاقه مند به ادامه تحصیل در مقطع ارشد هستند با هدفی مشخص و برنامه ای دقیق تر از پیش ادامه تحصیل آکادمیک را در پیش گرفته اند. پس از آزمون کارشناسی ارشد و صدور کارنامه ی داوطلب مرحله انتخاب رشته یکی از حساس ترین و مهم ترین مراحل برای دانشجو است. با توجه به گستردگی انتخاب و علایق متنوع بهتر است دانشجو از تراز و رتبه ی همان با رتبه ی خودش در سال های پیش مطلع باشد تا بتواند انتخابی واقع بینانه تر داشته باشد. نرم افزار انتخاب رشته می تواند بهترین گزینه برای داوطلبان کارشناسی ارشد باشد چرا که می توان با دادن تراز و رتبه از دانشگاه و رشته مطلع شد یا برعکس و این امر به نحو شایانی استرس دانشجو را کاسته و فضایی آرام تر و تصمیمی عاقلانه تر به آن می دهد. در صورت عدم انتخاب رشته ی صحیح دانشجو از تمام زحمات و پی گیری های یک ساله ی خود نتیجه ای نامطلوب به دست می آورد.

اطلاعات بسیار همچون ظرفیت دانشگاه ها و رتبه ها و درصدهای دروس پذیرفته شدگان، اطلاعیه دانشگاه ها برای پذیرش کنکور، بازار کار آن رشته و … در انتخاب رشته ی ارشد دانشجو حائز اهمیت است و باید به آنها توجه کرد.

رتبه و تراز لازم برای قبولی در ارشد حقوق خصوصی:

آگاهی از رتبه ی آخرین فرد پذیرفته شده در دانشگاه هایی که رشته ی حقوق خصوصی را در مقطع ارشد ارائه می دهد به دانشجوی کارشناسی ارشد کمک می کند که برای پذیرفته شدن در این رشته و دانشگاه مورد نظر چه رتبه ای لازم است و این امر راه را برای دانشجو بسیار هموار می کند چرا که انتخابی هوشمندانه برای وی رقم می زند. در ادامه اطلاعات بیشتری در این باره ارائه خواهد شد.

 

رتبه تراز متون حقوقی به زبان انگلیسی حقوق مدنی حقوق تجارت آیین دادرسی مدنی متون فقه
65 7794 0 73.33 64.67 60 55
92 7536 15.56 56.7 28.89 62.22 73.33
177 7145 10.11 50 64.44 57.78 56.67
216 6985 11.11 41.67 62..66 66.67 46.67
394 6544 0 73.33 31.11 33.33 8.33
419 6483 7.78 51.67 44.44 33.33 38.33
540 6249 2.22 50 33.33 75.56 20
932 5793 0 70 57.87 6.67 0
1719 5226 0 43.33 24.44 46.67 16.67
3920 4367 0 25 44.44 35.56 3.33

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

 آخرین رتبه ی قبولی ارشد حقوق خصوصی و درصد دروس:

بهترین انتخاب رشته ی ارشد زمانی میسر می شود که پس از اطلاع از کارنامه های سال های پیش و درصد دروس از رتبه ی آخرین فرد پذیرفته شده در این رشته نیز مطلع شویم و با میانگینی که از درصد دروس ارائه می شود واقع بینانه تر انتخاب رشته ی ارشد را انجام دهیم. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توان در ادامه از توضیحاتی که به صورت مفصل تر مطرح شده کمک گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد حقوق خصوصی:

دانشجوی کارشناسی ارشد برای داشتن انتخاب رشته ای بهتر لازم است از ظرفیت دانشگاه ها مطلع شود تا با توجه به رتبه ای که در کنکور کسب کرده است و همچنین علایق شخصی خود بتواند انتخابی واقع بینانه داشته باشد. در این زمینه با توجه به این که مشخص کردن قبولی در کدام دانشگاه با توجه به ظرفیت آن و همچنین با توجه به رتبه ی داوطلب کار سختی است می توان با کمک گرفتن از نرم افزار خانه ی مشاوره از ظرفیت دانشگاه ها و همچنین رشته هایی که پذیرش می کنند مطلع شد و انتخاب رشته ی ارشد را با اطمینان خاطر بیشتری انجام داد.

دوره تحصیلی نام دانشگاه نام رشته ظرفیت
روزانه دانشگاه اصفهان حقوق خصوصی 13
روزانه دانشگاه شهید بهشتی حقوق خصوصی 12
روزانه دانشگاه تهران حقوق خصوصی 8
روزانه دانشگاه علامه طباطبایی حقوق خصوصی 10
شبانه دانشگاه بهشتی حقوق خصوصی 5
شبانه دانشگاه علامه طباطبایی حقوق خصوصی 10
روزانه دانشگاه شیراز حقوق خصوصی 15
روزانه دانشگاه خوارزمی حقوق خصوصی 5
روزانه دانشگاه تبریز حقوق خصوصی 8
روزانه دانشگاه چمران – اهواز حقوق خصوصی 6

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی:

از مهم ترین انتخاب ها در زندگی علمی هر فرد انتخاب رشته بر حسب علایق و اولویت ها و البته با نگاهی واقع بینانه است. پس از صدور کارنامه و اطلاع از رتبه، بهترین گزینه به دست آوردن اطلاعاتی از پذیرفته شدگان دوره های پیش است که رتبه و ترازشان تقریباً با شما همان است. این که آنها در چه رشته و دانشگاه در حال ادامه ی تحصیل هستند بی شک نگاهی واقع بینانه برای انتخاب رشته به شما می دهد. اما با توجه به دشواری این کار و گستردگی اطلاعات و دقت کم بهترین گزینه استفاده از نرم افزار انتخاب رشته خانه مشاوره است که با بررسی دقیق آمار و اطلاعات این امکان را به شما می دهد که بهترین انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد را داشته باشید. این نرم افزار با توجه به انتخاب و وقت محدود شما بهترین گزینه برای انتخاب رشته ارشد شماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد حقوق خصوصی:

اعلام ظرفیت پذیرش مجدد توسط دانشگاه ها شانسی مجدد برای دانشجو است. با توجه به شلوغی دنیای امروز زمان اعلام شده توسط دانشگاه ها می تواند از چشم دانشجو دور بماند و این شانس مجدد با درصد قبولی بیشتر را از او بگیرد. بسیاری از دانشگاه ها در زمان تکمیل ظرفیت بهترین رشته های خود را برای پذیرش دانشجو معرفی می کنند، دانشجو برای اطلاع از زمان و نحوه ی شرکت در تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته ی مجدد باید از مرجعی مطمئن کمک بگیرد. نرم افزار خانه ی مشاوره با اعلام زمان و نحوه ی انتخاب رشته کمک شایانی به دانشجوی ارشد می کند. برای داشتن اطلاعات بیشتر در باره ی این موضوع ادامه مطلب با همین عنوان مطالعه شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد حقوق خصوصی:

دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور هستند برای اطلاع از زمان ثبت نام، نحوه ی ثبت نام و دانشگاه هایی که بدون کنکور ثبت نام می کنند نیازمند اطلاعاتی جامع و دقیق هستند. نرم افزار انتخاب رشته ارشد حقوق خصوصی خانه ی مشاوره با توجه به درنظر گرفتن تمامی گزینه های مطرح شده کمک بسیاری برای انتخاب دانشگاه و رشته ی مورد علاقه به دانشجوی ارشد می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

انتخاب رشته حقوق خصوصی امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های حقوق خصوصی هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور حقوق خصوصی با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور حقوق خصوصی تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته حقوق خصوصی و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته حقوق خصوصی و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته حقوق خصوصی با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته حقوق خصوصی

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته حقوق خصوصی

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری حقوق خصوصی و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته حقوق خصوصی

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته حقوق خصوصی ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته حقوق خصوصی کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته حقوق خصوصی ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور