راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد حسابداری

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد حسابداری

  ،انتخاب رشته ارشد کارشناسی ارشد حسابداری ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد حسابداری ،انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد حسابداری
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته حسابداری
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته حسابداری و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

انتخاب رشته ی صحیح، ضمانت نامه ی آینده ی شماست.

با توجه به ادغام کنکور کارشناسی ارشد سراسری با کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، انتخاب رشته ی امسال حساس تر و مهم تر از سال های گذشته شده است. بنابراین باید توجه داشته باشید که باید به بهترین نحو انتخاب رشته ی صحیح و دقیقی داشته باشید. جهت تحقق این امر باید دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد حسابداری را دریافت نمایید و پس از مطالعه ی قوانین و ضوابط دفترچه ی کارشناسی ارشد، اقدام به انتخاب رشته نمائید. شما می توانید از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد حسابداری استفاده نمایید تا اطلاع دقیقی از ظرفیت پذیرش دانشگاه های سراسری و آزاد در مقطع ارشد حسابداری، آخرین رتبه ی قبولی و احتمال قبولی شما را کسب نمائید.

توجه داشته باشید که در صورتی که اطلاع دقیقی از آینده ی تحصیلی و شغلی خود در گرایش مورد نظر را داشته باشید می توانید به راحتی در مقطع دکتری به تحصیل خود ادامه دهید.

رتبه و تراز لازم برای قبولی در ارشد حسابداری:

اطلاع از آخرین رتبه و تراز برای قبولی در ارشد حسابداری در دانشگاه های سراسری و آزاد به شما کمک خواهد کرد که انتخاب محل های دانشگاهی معقولانه و منطقی داشته باشید. شما می توانید از نرم افزار تخصصی انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد حسابداری استفاده نمائید تا متوجه شوید که در سال های گذشته، با رتبه و تراز شما داوطلبان در کدام دانشگاه ها قبول شده اند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نماییدآخرین رتبه قبولی ارشد حسابداری و درصد دروس:

اگر شما بدانید که در سال های گذشته با رتبه و تراز شما داوطلبان، در کدام یک از دانشگاه های سراسری و آزاد قبول شده اند. با دقت بیشتری اقدام به انتخاب رشته می نمایید. از آن جا که تعداد انتخاب محل های دانشگاهی در انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد حسابداری محدود است شما باید انتخاب هایی داشته باشید که شانس قبولی شما را افزایش دهد. به همین منظور می توانید از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد حسابداری استفاده نمائید. تا بتوانید با توجه به رتبه خودتان بهترین انتخاب رشته را داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد حسابداری:

یکی از نگرانی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، قبولی در دانشگاه می باشد. پس اگر شما اطلاع دقیقی از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد حسابداری داشته باشید، می توانید با دقت بیشتری اقدام به انتخاب رشته نمایید. بنابراین ضمن مطالعه ی دفترچه ی راهنمای انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد حسابداری می توانید از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد حسابداری استفاده نمایید تا احتمال قبولی شما افزایش یابد.

دوره تحصیلی نام دانشگاه رشته / گرایش ظرفیت
روزانه دانشگاه تربیت مدرس حسابداری 8
روزانه دانشگاه تهران حسابداری 6
نوبت دوم دانشگاه شهید بهشتی تهران حسابداری 9
نوبت دوم دانشگاه علامه طباطبایی تهران حسابداری 4
غیر انتفاعی دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ تهران حسابداری 10
غیر انتفاعی دانشگاه غیر انتفاعی حسابداری 20
پیام نور دانشگاه پیام نور استان تهران – تهران غرب حسابداری 15
پیام نور دانشگاه پیام نور استان تهران – واحد ری حسابداری 8
آزاد واحد علوم و تحقیقات حسابداری 8
آزاد واحد تهران مرکزی حسابداری 18
آزاد واحد تهران غرب حسابداری 18
آزاد واحد تهران جنوب حسابداری 18

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد حسابداری:

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد حسابداری به شما کمک می کند که متوجه شوید با رتبه و تراز شما داطلبان در سال های گذشته در کدام یک از دانشگاه های سراسری و آزاد قبول شده اند. همچنین شما با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد اطلاع دقیقی از آخرین رتبه ی قبولی هر دانشگاه در کارشناسی ارشد اطلاع دقیقی از آخرین رتبه ی قبولی هر دانشگاه در کارشناسی ارشد حسابداری را می توانید به دست آورید. از آنجا که انتخاب محل های دانشگاهی شما محدود است شما باید انتخاب های معقولانه و منطقی داشته باشید. پس به دنبال انتخاب هایی باشد که نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد حسابداری احتمال قبولی شما در آن دانشگاه ها را بالا می داند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد حسابداری:

تکمیل ظرفیت فرصتی مناسب و مجدد برای قبولی شما در دانشگاه مورد نظر است. از آن جا که در این مرحله بسیاری از دانشگاه ها ظرفیتشان تکمیل نشده است. احتمال قبولی شما افزایش می یابد. چون دانشگاه ها در مرحله ی تکمیل ظرفیت داوطلبان را با رتبه ی بالاتری جذب می نمایند. بنابراین احتمال قبولی شما افزایش می یابد. انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت ارشد حسابداری معمولاً در دو نوبت مهر و بهمن انجام می گیرد و شما می توانید با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت ارشد حسابداری، آخرین رتبه و تراز قبولی برای ارشد حسابداری در دانشگاه های سراسری و آزاد را متوجه شوید. و در نتیجه یک انتخاب رشته ی صحیح و منطقی انجام دهید تا در بهترین دانشگاه قبول شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد حسابداری:

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد حسابداری که نتوانستند در دانشگاه های سراسری و آزاد قبول شوند، می توانند به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه شوند.

در صورتی که شرایط خاص آئین نامه استعدادهای درخشان را داشته باشند. شما می توانید از نرم افزار انتخاب رشته ی بدون کنکور ارشد حسابداری استفاده نمائید. تا در جریان شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد حسابداری قرار بگیرید. همچنین این نرم افزار به شما لیست دانشگاه های پذیرنده ی رشته ی ارشد حسابداری به صورت بدون کنکور را می دهد و شما می توانید به راحتی و بدون دردسر وارد دانشگاه شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

 • بررسی قبولی شما در رشته حسابداری و دانشگاه موردنظرتان بر اساس کارنامه های سال های گذشته
 • بررسی شانس قبولی شما در رشته حسابداری توسط نرم افزار انتخاب رشته ارشد حسابداری
 • مشاوره انتخاب رشته ارشد حسابداری ، معرفی رشته حسابداری و مقایسه دانشگاه ها توسط کارشناسان متخصص
 • رتبه و تراز لازم برای قبولی ارشد حسابداری ، حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی کارشناسی ارشد حسابداری
 • و هر سؤالی که پیرامون انتخاب رشته ارشد حسابداری
تماس با مشاور