راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت

  ،انتخاب رشته ارشد کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت ،انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد حسابداری مدیریت
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته حسابداری مدیریت
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته حسابداری مدیریت و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

 

انتخاب رشته صحیح، ضمانت نامه آینده شماست.

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت باید توجه داشته باشند که انتخاب رشته ی امسال، هوشمندانه تر از سال های گذشته شده است. چون کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد، حسابداری مدیریت از امسال ادغام شده است. باید به نکاتی هم چون  آخرین رتبه ی قبولی ارشد حسابداری مدیریت، شرایط ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و … توجه نمود. حتماً توجه داشته باشید که با مطالعه ی قوانین و ضوابط دفترچه کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت می توانید، انتخاب رشته ی صحیح و دقیقی داشته باشید. در ضمن با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت می توانید اطلاع دقیقی از آخرین رتبه ی قبولی ارشد حسابداری مدیریت کسب نمایید و در نهایت به بهترین نحو، انتخاب رشته ی صحیح و دقیقی داشته باشید و آینده ی تحصیلی و شغلی درخشانی برای خود رقم بزنید.

رتبه و تراز لازم برای قبولی در ارشد حسابداری مدیریت:

یکی از دغدغه های اصلی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت، انتخاب رشته ی صحیح و در نهایت قبولی در بهترین دانشگاه است. از آن جا که انتخاب محل های دانشگاهی کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت محدود است. باید انتخاب ها معقولانه و منطقی داشته باشید. شما می توانید از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت استفاده نمائید. تا متوجه شوید در سال گذشته با توجه به رتبه و تراز شما، داوطلبان در کدام یک از دانشگاه های سراسری و یا آزاد قبول شده اند تا بر اساس آن بتوانید به بهترین نحو، انتخاب رشته را انجام دهید.

 

دوره تحصیلی نام دانشگاه یا موسسه آموزش عالی توضیحات رتبه ای که نمره قبولی آورده است رتبه ای که نمره قبولی نیاورده است
نوبت دوم دانشگاه تهران 2817
نوبت دوم دانشگاه علامه طباطبایی – تهران 2817
نوبت دوم دانشگاه فردوسی مشهد 2817
غیرانتفاعی مؤسسه غیرانتفاعی پرندک – پرند 2817
غیرانتفاعی مؤسسه غیرانتفاعی حکیم ناصرخسرو- ساوه 2817
غیرانتفاعی مؤسسه غیرانتفاعی خاتم – تهران 2817
غیرانتفاعی مؤسسه غیرانتفاعی رجا – قزوین 2817
غیرانتفاعی مؤسسه غیرانتفاعی کار – قزوین محل تحصیل واحد قزوین 2817
غیرانتفاعی مؤسسه غیرانتفاعی هشت بهشت – اصفهان 2817
پردیس خودگردان دانشگاه علامه طباطبایی – تهران محل تحصیل پردیس خودگردان دانشگاه 2817

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

آخرین رتبه قبولی ارشد حسابداری مدیریت و درصد دروس: 

اطلاع از آخرین رتبه ی قبولی ارشد حسابداری مدیریت به شما کمک خواهد کرد تا اطلاع دقیقی از احتمال قبولی شما در دانشگاه مورد نظر را کسب نمائید. شما می توانید از نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت استفاده نمائید. تا متوجه شوید در سال های گذشته با توجه به رتبه ی شما، داوطلبان در کدام یک از دانشگاه های سراسری و یا آزاد قبول شده اند تا بر اساس آن بتوانید انتخاب رشته ی مطمئنی داشته باشید و احتمال قبولی شما در دانشگاه های مورد نظر در مقطع کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت افزایش یابد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نماییدظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت :

متأسفانه اکثر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت اطلاع دقیقی از ظرفیت دانشگاه های پذیرنده ی ارشد حسابداری مدیریت ندارند و در نهایت انتخاب رشته ی صحیحی ندارند و در دانشگاه خوبی قبول نمی شوند. در ذیل ظرفیت برخی از دانشگاه های سراسری پذیرنده ی کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت آمده است و شما می توانید جهت اطلاع دقیق از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت از نرم افزار تخصصی انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت استفاده نمائید تا در جریان ظرفیت تمامی دانشگاه های پذیرنده ی ارشد حسابداری مدیریت قرار بگیرید.

دوره تحصیلی نام دانشگاه سراسری رشته / گرایش ظرفیت پذیرش
روزانه دانشگاه شهید بهشتی تهران حسابداری مدیریت 9
نوبت دوم دانشگاه علامه طباطبایی تهران حسابداری مدیریت 10
نوبت دوم دانشگاه فردوسی مشهد حسابداری مدیریت 4
غیر انتفاعی دانشگاه غیر انتفاعی خاتم تهران حسابداری مدیریت 5
غیر انتفاعی مؤسسه غیر انتفاعی رجاء قزوین حسابداری مدیریت 20

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت:

نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت به شما کمک خواهد کرد تا متوجه شوید در سال های گذشته داوطلبان با توجه به رتبه ی شما در کدام یک از دانشگاه های سراسری و یا آزاد پذیرنده ی ارشد حسابداری مدیریت قبول شده اند. از آن جا که تعداد انتخاب های شما محدود است، باید انتخاب های واقع بینانه و منطقی بیشتری داشته باشید.

نرم افزار انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت، آخرین رتبه ی قبولی ارشد حسابداری مدیریت را به شما می دهد و شما بر اساس آن می توانید انتخاب رشته ی کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت دقیقی داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد حسابداری مدیریت: 

تکمیل ظرفیت شانسی دوباره برای قبولی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت می باشد. بنابراین  باید این فرصت را از دست ندهید. توجه داشته باشید که در این مرحله از آن جا که ظرفیت برخی از دانشگاه ها هنوز تکمیل نشده است. دانشگاه ها داوطلبان را با رتبه ی بالاتری جذب می نمایند و در نتیجه احتمال قبولی شما افزایش می یابد.

پس باید در مرحله ی تکمیل ظرفیت، نهایت دقت را برای انتخاب رشته ی صحیح به خرج دهید. جهت تحقق این امر می توانید از نرم افزار انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت ارشد حسابداری مدیریت استفاده نمائید تا در جریان آخرین رتبه ی قبولی تکمیل ظرفیت ارشد حسابداری مدیریت قرار بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد حسابداری مدیریت: 

متقاضیان پذیرش بدون کنکور ارشد حسابداری مدیریت در صورتی که شرایط پذیرش بدون کنکور ارشد حسابداری مدیریت از جمله معدل و طول مدت تحصیلی را داشته باشند می توانند نسبت به ثبت نام آن اقدام نمایند. شما می توانید از نرم افزار انتخاب رشته ی بدون کنکور ارشد حسابداری مدیریت استفاده نمائید. تا از زمان و شرایط ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد حسابداری مدیریت مطلع شوید تا بتوانید در اسرع وقت و بدون دردسر وارد دانشگاه شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

 • بررسی قبولی شما در رشته حسابداری و دانشگاه موردنظرتان بر اساس کارنامه های سال های گذشته
 • بررسی شانس قبولی شما در رشته حسابداری توسط نرم افزار انتخاب رشته ارشد حسابداری
 • مشاوره انتخاب رشته ارشد حسابداری ، معرفی رشته حسابداری و مقایسه دانشگاه ها توسط کارشناسان متخصص
 • رتبه و تراز لازم برای قبولی ارشد حسابداری ، حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی کارشناسی ارشد حسابداری
 • و هر سؤالی که پیرامون انتخاب رشته ارشد حسابداری

 

تماس با مشاور