راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری مهندسی برق

  • راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی مهندسی برق، زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی مهندسی برق
  • نرم افزار تکمیل ظرفیت کارشناسی مهندسی برق، انتخاب رشته ی کارشناسی مهندسی برق
  • دانشگاه های بدون کنکور کارشناسی مهندسی برق، نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی مهندسی برق
  • سامانه هوشمند مشاوره تلفنی و پاسخگویی به سؤالات انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مهندسی برق

شاید بتوان گفت تکمیل ظرفیت یک فرصت استثنائی و مجددی است برای آن دسته از داوطلبانی که فرصت پذیرفته شدن در دانشگاه را پیدا نکرده اند و یا اینکه در رشته و دانشگاه مورد نظر خود پذیرفته نشدند.

زمانی که تعداد ثبت نام های دانشگاه از حد مجاز کمتر باشد، این کمبود ظرفیت از طریق سازمان سنجش با تکمیل ظرفیت پر می شود. مثلاً در نظر بگیرید یک دانشگاه در رشته ی مهندسی برق تعداد 40 نفر پذیرش داشته باشد. اما تعداد 35 نفر ثبت نام کرده باشند و هنوز 5 جای خالی در این دانشگاه وجود داشته باشد. لذا سازمان سنجش طی اطلاعیه ای اقدام به پذیرش داوطلب در این دانشگاه می نماید و این 5 جای خالی را از این طریق پر می نماید. علاوه بر آن سایر کسانی که در آزمون شرکت کرده اند هم می توانند در تکمیل ظرفیت مجدد انتخاب رشته نمایند یا به طور کلی داوطلبانی که در کنکور سراسری مجاز شده اند، می توانند در تکمیل ظرفیت دانشگاهی شرکت نمایند.

تکمیل ظرفیت در سال های گذشته فرصتی مناسب برای داوطلبانی بوده است که به دلایل مختلف یانتخاب رشته ی خود را بطور صحیح انجام نداده اند، می توانند مجدد  انتخاب رشته ی خود را انجام دهند. علاوه برآن کلیه داوطلبانی که در دانشگاه پذیرفته شده اند، می توانند از این زمان طلایی استفاده نمایند و شانس قبولی خود را در دانشگاه های شرکت کننده در تکمیل ظرفیت امتحان نمایند. داوطلبانی که در مرحله ی تکمیل ظرفیت پذیرفته شده اند  می بایست از دانشگاه پذیرفته شده ی ابتدایی انصراف داده و در دانشگاه انتخابی در مرحله ی تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ورودی بهمن ماه شناخته می شوند و با آن ها رفتاری شبیه به دانشجویان انتقالی می شود. برای مثال به آن ها خوابگاه تعلق نمی گیرد. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با مشاورین مرکز تماس حاصل فرمایید.نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی مهندسی برق :

باتوجه به اینکه داوطلبان کنکور مهندسی برق میباست با اطلاعات کافی و آگاهی کامل انتخاب رشته ی خود را انجام دهند نیازمند لیست رشته و دانشگاه های شرکت کننده در تکمیل ظرفیت در سال های گذشته میباشند در همین خصوص مرکز مشاوره نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت را در اختیار داوطلبان قرار داده است تا بوسیله ی آن بتوانند از لیست رشته و دانشگاه های شرکت کننده در تمیل ظرفیت آگاه شوند تا بتوانند در آخرین شانس قبولی خود در دانشگاه انتخابی هوشمندانه داشته باشند .

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور کارشناسی مهندسی برق:

دانشگاه های بدون کنکور در سال های گذشته شرایط بسیار مناسبی را برای ادامه تحصیل داوطلبان مهیا نموده اند تا بتوانند داوطلبان بدون هیچ گونه آزمون ورودی در رشته و دانشگاه مورد نظر خود به ادامه تحصیل بپرداززند.پیش از ثبت نام خود داوطلبان میبایست از شرایط و مراحل آزمون مطلع بوده و با آگاهی کامل ثبت نام خود را انجام دهند تا با انتخاب نادرست خود به آینده ی تحصیلی و شغلی خود آسیب نرسانند .

اضافه میگردد مشاورین مرکز میتوانند شما را در انتخاب دانشگاه بدون کنکور مهندسی برق راهنمایی نمایند و مناسب ترین دانشگاهی را که امکان قبولی در آن وجود دارد به شما معرفی نمایند.

 

داوطلبان میتوانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی انتخاب رشته کارشناسی مهندسی برق بر روی لینک کلیک نمایند.

مرکز مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی مهندسی برق، مشاوره شغلی کارشناسی مهندسی برق
  • زمان انتخاب رشته کارشناسی مهندسی برق، زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی مهندسی برق
  • لیست دانشگاه های تکمیل ظرفیت کارشناسی مهندسی برق، مشاوره بورسیه خارج کشور کارشناسی مهندسی برق
  • سامانه هوشمند مشاوره تلفنی و پاسخگویی به تمامی سؤالات شما

 

تماس با مشاور