راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری دکتری پیوسته فیزیک

  • راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی دکتری پیوسته فیزیک، زمان تکمیل ظرفیت  کارشناسی دکتری پیوسته فیزیک
  • نرم افزار تکمیل ظرفیت کارشناسی دکتری پیوسته فیزیک، انتخاب رشته ی  کارشناسی دکتری پیوسته فیزیک
  • دانشگاه های بدون کنکور کارشناسی دکتری پیوسته فیزیک، نرم افزار تخمین رتبه  کارشناسی دکتری پیوسته فیزیک
  • سامانه هوشمند مشاوره تلفنی و پاسخگویی به سؤالات انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مهندسی پلیمر

تکمیل ظرفیت دانشگاهی را می توان شانس مجددی برای پذیرفته شدن داوطلبان عنوان کرد. چرا که در این فرصت زمانی کلیه ی داوطلبانی که شانس پذیرفته شدن در دانشگاه را نداشته اند، می توانند انتخاب رشته ی مجددی داشته باشند. بسیاری از داوطلبان همان طور که در سال های گذشته مشخص شده است به علت عدم آگاهی از مرحله ی تکمیل ظرفیت شانس دوباره ی خود را برای تکمیل ظرفیت از دست داده اند.تکمیل ظرفیت چیست؟

پس از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری و ثبت نام داوطلبان در دانشگاه، سازمان سنجش و آموزش کشور لیست دانشگاه و رشته هایی را که در مرحله ی تکمی ظرفیت شرکت نموده اند، اعلام می نمایند. لذا داوطلبانی که تمایل به شرکت مجدد در انتخاب رشته کنکور سراسری دکتری پیوسته ی فیزیک داشته اند، می بایست از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام نمایند که می تواند تعداد 20 کد رشته محل را بر اساس میزان علاقه ی خود در فرم انتخاب رشته ی خود وارد نمایند.

کلیه ی داوطلبانی که در دانشگاه پذیرفته شده اند و از انتخاب رشته ی خود راضی نیستند هم می توانند مجدد انتخاب رشته ی خود را انجام دهند که در صورت پذیرفته شدن می بایست از دانشگاه ابتدایی خود انصراف داده و در دانشگاه پذیرفته شده اقدام به ثبت نام نماید.

نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی دکتری پیوسته

با توجه به اهمیت مرحله ی تکمیل ظرفیت دانشگاهی و اینکه داوطلبان فقط 20 کد رشته محل حق انتخاب دارند و می توان گفت آخرین شانس پذیرفته شدن آن ها در دانشگاه می باشد. داوطلبان می بایست با اطلاعات کامل از شرایط و رتبه های پذیرفته شده، انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت را انجام دهند. به همین دلیل مرکز مشاوره، نرم افزار انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت کارشناسی دکتری پیوسته ی فیزیک را در اختیار داوطلبان قرار داده است تا به وسیله ی آن بتوانند از لیست رشته ها و دانشگاه ها به همراه رتبه های قبولی در آن ها مطلع شوند.

اضافه می گردد داوطلبان می توانند با مشاوران مرکز تماس گرفته و از انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت دکتری پیوسته ی فیزیک دانشگاه علوم پایه زنجان مطلع گردند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انتخاب رشته کارشناسی دکتری پیوسته فیزیک بر روی لینک کلیک نمایید.

 

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی دکتری پیوسته فیزیک، مشاوره شغلی  کارشناسی دکتری پیوسته فیزیک
  • زمان انتخاب رشته کارشناسی دکتری پیوسته فیزیک، زمان ثبت نام بدون کنکور  کارشناسی دکتری پیوسته فیزیک
  • لیست دانشگاه های تکمیل ظرفیت کارشناسی دکتری پیوسته فیزیک، مشاوره بورسیه خارج کشور  کارشناسی دکتری پیوسته فیزیک
  • سامانه هوشمند مشاوره تلفنی و پاسخگویی به تمامی سؤالات شما

 

تماس با مشاور