راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ریاضی:

  • راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ریاضی، زمان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ریاضی
  • نرم افزار تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ریاضی، انتخاب رشته ی کنکور سراسری ریاضی
  • دانشگاه های بدون کنکور کنکور سراسری ریاضی، نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری ریاضی
  • سامانه هوشمند مشاوره تلفنی و پاسخگویی به سؤالات انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مهندسی پلیمر

تکمیل ظرفیت زمانی اتفاق می افتد که بعضی رشته ها در بعضی از دانشگاه ها، تعداد متقاضیان به حد نصاب نرسیده باشد. بنابراین آن دانشگاه اعلام ظرفیت خالی در آن رشته را می کند و شانس دوباره به داوطلب می دهد. داوطلب لزوماً مجبور به شرکت در تکمیل ظرفیت نیست. اما با شرکت در تکمیل ظرفیت می تواند شانس خود را برای قبولی در رشته ی مورد علاقه اش افزایش دهد. دفترچه ی تکمیل ظرفیت، قبل از شروع تکمیل ظرفیت در سامانه ی دانشگاهی قرار می گیرد که داوطلب آن دانشگاه را مد نظر دارد.

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ریاضی، شانسی مجدد برای قبولی

اگر در انتخاب رشته ی اصلی شرکت کرده اید ولی در نتایج نهایی دیدید که در رشته و دانشگاه مورد علاقه تان قبول نشده اید، این فرصت را از دست ندهید و در انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت شرکت کنید. تکمیل ظرفیت به شما این شانس را می دهد که احتمال قبولیتان در رشته و دانشگاه مورد علاقه تان بالاتر برود.نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ریاضی:

شما با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت می توانید احتمال قبولی تان در تکمیل ظرفیت را بررسی کنید. همینطور می توانید ببینید که در سال گذشته چه کسانی با چه رتبه ای، در چه رشته و در کدام دانشگاه قبول شده اند. همینطور می توانید رشته ی خود را بررسی کنید و در صورت امکان به صورت بدون کنکور رشته ی مورد علاقه تان را ادامه دهید.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور سراسری ریاضی:

همانطور که گفتیم بعضی از رشته ها در بعضی از دانشگاه ها به صورت بدون کنکور تدریس می شوند. بنابراین شما می توانید از دانشگاه مورد نظرتان لیست رشته های بدون کنکور را دریافت کنید. همین طور برای دریافت لیست دانشگاه های بدون کنکور می توانید با مشاوران ما در تماس باشید. در صورت ارتباط با مشاوران خانه مشاوره، می توانید از آخرین اطلاعات بدون کنکور آگاه شده و از نرم افزار بدون کنکور به صورت کاملاً رایگان استفاده نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انتخاب رشته کارشناسی ریاضی بر روی لینک کلیک کنید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ریاضی، مشاوره شغلی کنکور سراسری ریاضی
  • زمان انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی، زمان ثبت نام بدون کنکور کنکور سراسری ریاضی
  • لیست دانشگاه های تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ریاضی، مشاوره بورسیه خارج کشور کنکور سراسری ریاضی
  • سامانه هوشمند مشاوره تلفنی و پاسخگویی به تمامی سؤالات شما

 

تماس با مشاور