راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری مهندسی کامپیوتر:

  • راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی مهندسی کامپیوتر، زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی مهندسی کامپیوتر
  • نرم افزار تکمیل ظرفیت کارشناسی مهندسی کامپیوتر، انتخاب رشته ی کارشناسی مهندسی کامپیوتر
  • دانشگاه های بدون کنکور کارشناسی مهندسی کامپیوتر، نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی مهندسی کامپیوتر
  • سامانه هوشمند مشاوره تلفنی و پاسخگویی به سؤالات انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر

تکمیل ظرفیت در سال های گذشته فرصتی مناسب برای داوطلبانی بوده است که به دلایل گوناگون یا از انتخاب رشته ی خود راضی نبودند و یا به طور صحیح، انتخاب رشته ی خود را انجام نداده اند، می توانند برای بار دوم انتخاب رشته ی خود را انجام دهند. همچنین داوطلبانی هم که در دانشگاه پذیرفته شده اند، می توانند از این فرصت استفاده نمایند و شانس پذیرفت شدن خود را در دانشگاه های دیگر امتحان نمایند. داوطلبان پذیرفته شده در مرحله ی تکمیل ظرفیت می بایست از دانشگاه پذیرفته شده ی ابتدایی انصراف داده و در دانشگاه انتخابی در مرحله ی تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ورودی بهمن ماه شناخته می شوند و با آن ها رفتاری شبیه به دانشجویان انتقالی می شود. برای مثال به آن ها خوابگاه تعلق نمی گیرد. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با مشاورین مرکز تماس حاصل فرمایید.

نرم افزار انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری مهندسی کامپیوتر:

با توجه به این که دسترسی به اطلاعات رشته و دانشگاه های شرکت کننده در تکمیل ظرفیت دشوار می باشد، تیم نرم افزاری مرکز مشاوره، نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری مهندسی کامپیوتر را در اختیار داوطلبان قرار داده است تا به وسیله ی آن بتواند از لیست رشته و دانشگاه های شرکت کننده در تکمیل ظرفیت سال های گذشته مطلع شوند. همچنین از لیست نفرات پذیرفته شده به همراه رتبه و درصد دروس آن ها آگاهی کامل را بدست آورند.ثبت نام دانشگاه بدون کنکور مهندسی کامپیوتر:

دانشگاه های بدون کنکور شرایط را برای داوطلبان مهیا می کنند تا بدون آزمون ورودی بتوانند در رشته ی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه موردنظرشان به ادامه تحصیل بپردازند. داوطلبان پیش از ثبت نام می بایست از شرایط پذیرش، میزان پذیرش رشته های مورد نظر و شهریه ی دانشگاه ها م طلع باشند تا با انتخاب اشتباه، آینده ی شغلی و تحصیلی خود را به خطر نیندازند. همچنین می توانند با مشاوران مرکز تماس گرفته و ایشان ضمن بررسی شرایط داوطلبان، مناسب ترین دانشگاهی که می توانند در آن به ادامه تحصیل بپردازند، مشاهده نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انتخاب رشته کارشناسی مهندسی کامپیوتر برروی لینک کلیک نمایید.

مرکز مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی مهندسی کامپیوتر، مشاوره شغلی کارشناسی مهندسی کامپیوتر
  • زمان انتخاب رشته کارشناسی مهندسی کامپیوتر، زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی مهندسی کامپیوتر
  • لیست دانشگاه های تکمیل ظرفیت کارشناسی مهندسی کامپیوتر، مشاوره بورسیه خارج کشور کارشناسی مهندسی کامپیوتر
  • سامانه هوشمند مشاوره تلفنی و پاسخگویی به تمامی سؤالات شما

 

تماس با مشاور