راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

 • راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق خصوصی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته دانشگاه

 • نرم افزار انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور سراسری ،انتخاب رشته دانشگاه آزاد توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره راهنمای انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی کنکور آزاد رشته
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاهمورد نظرتان به کمکنرم افزار انتخاب رشته
 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند به کمک مشاورین مرکز انتخاب رشته

زمانی که تعداد ثبت نام دانشگاه ها در  مان اعلام شده کم باشد و به حد نصاب نرسد این کمبود توسط سازمان سنجش با تشکیل ظرفیت پر خواهد شد پس دانشجویانی که در آزمون شرکت کرده اند می توانند دوباره انتخاب رشته کنند البته لازم به ذکر است که حتی دانشجویانی که پیش از این و در همان آزمون در دانشگاه پذیرفته شده اند نیز می توانند شانس خود را مجدد برای قبول شدن در دانشگاهی دیگر امتحان کند. در انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت تنها مجاز شدن دانشجوی ارشد کافی است. تعداد پذیرش هر دانشگاه در تکمیل ظرفیت هر سال متفاوت با سال دیگر است و لیست رشته ها و دانشگاه هایی که برای تکمیل ظرفیت اعلام آمادگی می کنند طبق یک تاریخ مشخص در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

انتخاب رشته ی ارشد در زمان تشکل ظرفیت بسیار مهم تر است زیرا فرصت شانس مجدد  برای دانشجوی کارشناسی ارشد وجود ندارد. با توجه به حساسیت بالای این انتخاب رشته، نرم افزار خانه مشاوره کمک بسیاری به دانشجویان کارشناسی ارشد می کند. زمان انتخاب رشته ی ارشد تکمیل ظرفیت هر سال به فاصله ی سه هفته الی یک ماه پس از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد است.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، شانسی مجدد برای قبولی:

پله ی آخر برای انتخاب رشته ارشد دانشجویانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند تکمیل ظرفیت ارشد است. یکی از مهم ترین انتخاب های دانشجو است زیرا شانس دیگری وجود ندارد. دانشجوی ارشد برای انتخاب رشته ی حقوق خصوصی می تواند از نرم افزار خانه ی مشاوره کمک بگیرد و انتخابی هوشمندانه برای خود رقم بزند. البته نباید از نظر دور داشت که اگر دانشجو شانس قبولی خود را در تشکیل ظرفیت دانشگاه ها از دست دهد می تواند منتظر اعلامیه ی پذیرش بدون کنکور دانشگاه کشور باشد.

 نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد حقوق خصوصی:

بهترین اتفاق ممکن برای دانشجوی مجاز به انتخاب رشته در زمان تکمیل ظرفیت، اطلاع از پذیرفته شدگان سال های پیش با همین رتبه در کدام دانشگاه و در چه رشته ای است.

این امر می تواند به دانشجوی کارشناسی ارشد کمک کند که انتخاب رشته ای بهتر و مطمئن تر داشته باشد. استفاده از نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت بهترین گزینه برای انتخاب رشته ارشد دانشجویان است. ضمناً این نرم افزار می تواند به دانشجویان ارشد برای پذیرش بدون کنکور در دانشگاه های کشور نیز کمک کند.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد حقوق خصوصی:

دانشگاه های کشور بنابر گزارش های متفاوتی که ارائه می دهند هر سال دانشجویانی را بدون کنکور در مقطع ارشد پذیرش می کند به طور مثال معدل دانشجوی ورودی هر سال اگر جزء 3 نفر اول هر رشته باشد می تواند با عنوان استعداد درخشان بدون کنکور در مقطع ارشد ادامه تحصیل دهد. همچنین دانشجویان باید دارای حداقل معدل 16 و گذراندن حداقل 100 واحد درسی در مقطع کارشناسی باشند برای مثل دانشگاه تهران، دانشگاه الزهرا، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه قم به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور می پردازند. برای اطلاع کامل و دقیق از لیست دانشگاه های می توان از نرم افزار خانه ی مشاوره کمک گرفت.

برای مثال دانشگاه آزاد از گرایش های کارشناسی ارشد حقوق، رشته های فقه و حقوق اقتصادی، حقوق بین الملل، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، حقوق عمومی، حقوق تجارت بین الملل و حقوق خانواده را بدون کنکور از مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.انتخاب رشته امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته با چه رتبه ای قبول شده اند؟ توسط نرم افزار انتخاب رشته

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور