راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق خانواده

 • راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق خانواده ، مشاوره تلفنی انتخاب رشته حقوق خانواده

 • رتبه و تراز لازم برای قبولی رشته حقوق عمومی کارشناسی ارشد، حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی ارشد حقوق خانواده

 • ظرفیت پذیرش رشته حقوق عمومی کارشناسی ارشد،‌ معرفی رشته حقوق خانواده ارشد و مقادیر دانشگاه ها

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته ارشد حقوق خانواده ، بررسی احتمال قبولی شما در رشته دانشگاه موردنظرتان براساس نتایج سال های گذشته
 • تخمین رتبه، مشاوره انتخاب رشته ارشد حقوق خانواده، ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد حقوق خانواده

وقتی تعداد ثبت نام دانشگاه ها در زمان اعلام شده کم باشند و به حد نصاب نرسد، این کمبود توسط سازمان سنجش با تکمیل ظرفیت پر خواهد شد. پس دانشجویانیکه در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده اند و مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند مجدد انتخاب رشته کنند. البته باید به این نکته توجه کرد که حتی دانشجویانی که در همان آزمون در دانشگاهی پذیرفته شده اند اما از رشته یا دانشگاه خود راضی نیستند نیز می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند و احتمال قبولی خود در رشته و دانشگاهی دیگر را بررسی کنند.

تعداد پذیرش دانشجو در هر سال متفاوت با سال دیگر است. لیست دانشگاه هایی که برای تکمیل ظرفیت اعلام آمادگی می کنند را می توان در نرم افزار خانه مشاوره مشاهده کرد.

قابل توجه است، از آن جهت که فرصت مجددی برای انتخاب رشته ی داوطلب کارشناسی ارشد وجود ندارد، انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت مهم و حساس است.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد حقوق خانواده شانسی مجدد برای قبولی:

آخرین فرصت انتخاب رشته برای دانشجویانی که مجاز شده اند، شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد است. دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در مقطع ارشد حقوق خانواده است می تواند در زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت با کمک گرفتن از انتخاب رشته، از شانس مجدد خود برای قبولی در دانشگاه استفاده کند.

البته داوطلب ارشد باید به این نکته توجه کند که اگر فرصت خود را برای شرکت در انتخاب رشته  تکمیل ظرفیت از دست داد، می تواند منتظر اعلامیه ی پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها باشد.

 



 

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارشد حقوق خانواده:

دانشگاه های کشور بنا بر اطلاعیه های متفاوتی که ارائه می دهند هر سال دانشجویانی را بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش می کنند.

دانشجوی ورودی هر سال در مقطع کارشناسی اگر  جزء سه نفر اول رشته اش باشد می تواند با عنوان استعداد درخشان و بدون کنکور در مقطع ارشد ادامه تحصیل دهد.

یا توجه به نکته ای مثل معدل بالای 17 و گذراندن حداقل 100 واحد درسی در دوره ی کارشناسی  یکی دیگر از گزینه های مورد توجه برای پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد است. با همین شرایط دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری در رشته ارشد حقوق خانواده دانشجو می پذیرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ارشد حقوق خانواده به لینک زیر مراجعه نمایید:

راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد حقوق خانواده



 

انتخاب رشته حقوق خانواده امسال کمی هوشمندانه تر از انتخاب رشته های حقوق خانواده هرسال؛ داوطلبان میتوانند برای انتخابی صحیح و آگاهانه در کنکور حقوق خانواده با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور حقوق خانواده تماس گرفته و به کمک نرم افزار انتخاب رشته حقوق خانواده و با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط انتخاب رشته بهترین گزینه ها را که شانس قبولی شما در آن بیشتر است انتخاب نمایید.

مشاورین مرکز انتخاب رشته در موضوعات زیر حیطه انتخاب رشته به شما مشاوره تلفنی میدهند:

 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته حقوق خانواده و دانشگاه مورد نظرشما در سراسر کشور، سال گذشته در رشته حقوق خانواده با چه رتبه ای قبول شده اند؟

 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارد؟

 • مشاوره هوشمند تلفنی انتخاب رشته سراسری حقوق خانواده و آزاد و معرفی رشته های دانشگاهی و مقایسه دانشگاه های رشته حقوق خانواده

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته حقوق خانواده ، انتخاب رشته کنکور ، انتخاب رشته کنکور آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه سراسری، انتخاب رشته حقوق خانواده کنکور آزاد و سراسری

 • و هرسوالی پیرامون انتخاب رشته حقوق خانواده ممکن است برایتان پیش آید
تماس با مشاور