راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی فیزیوتراپی

  • راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی فیزیوتراپی، زمان تکمیل ظرفیت  کارشناسی فیزیوتراپی
  • نرم افزار تکمیل ظرفیت کارشناسی فیزیوتراپی، انتخاب رشته ی  کارشناسی فیزیوتراپی
  • دانشگاه های بدون کنکور کارشناسی فیزیوتراپی، نرم افزار تخمین رتبه  کارشناسی فیزیوتراپی
  • سامانه هوشمند مشاوره تلفنی و پاسخگویی به سؤالات انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مهندسی پلیمر

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی فیزیوتراپی را می توان شانس مجددی برای پذیرفته شدن داوطلبان تلقی کرد. داوطلبان پیش از انتخاب رشته ی خود می بایست از شرایط، زمان و مراحل تکمیل ظرفیت کارشناسی فیزیوتراپی آگاهی کامل را داشته باشند که انتخاب غلط آن ها آسیب به آینده ی تحصیلی شان نزند. در ابتدا به معرفی تکمیل ظرفیت به علت عدم آگاهی کامل بسیاری از داوطلبان از آن می پردازیم:

تکمیل ظرفیت چیست؟

وقتی تعداد ثبت نام داوطلبان در کنکور سراسری کمتر از میزان ظرفیت آن ها باشد، این ظرفیت خالی توسط سازمان سنجش پر می شود. لذا داوطلبان پس از ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور می توانند از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

داوطلبان می بایست تعداد 20 کد رشته محل را در فرم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود وارد نمایند. انتخاب آن ها صرفاً بر اساس میزان علاقه ی آن ها باشد. کلیه ی داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در مرحله ی تکمیل ظرفیت شرکت نمایند. لذا داوطلبان پذیرفته شده در صورت نارضایتی که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی فیزیوتراپی شرکت نموده اند، در صورت پذیرفته شدن در این مرحله می بایست از دانشگاه خود انصراف داده و در دانشگاه پذیرفته شده ثبت نام نمایند.

 

نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت فیزیوتراپی:

با توجه به اهمیت بالای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت فیزیوتراپی، داوطلبان پیش از انتخاب رشته لازم است که از تمامی مراحل و نحوه ی پذیرش رشته ی فیزیوتراپی اطلاعات کامل را بدست آورند و عدم اطلاع کافی آنان منجر به عدم قبولی شان شود. در همین خصوص مرکز مشاوره نرم افزار انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت را در اختیار داوطلبان قرار داده تا به وسیله ی آن بتوانند از لیست رشته و دانشگاه های شرکت کننده در مرحله ی تکمیل ظرفیت مطلع شوند. همچنین داوطلبان با وارد کردن رتبه و تراز خود می توانند از احتمال پذیرفته شدن در مرحله تکمیل ظرفیت نیز مطلع شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انتخاب رشته ی کارشناسی فیزیوتراپی بر روی لینک کلیک نمایید.

 

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی فیزیوتراپی، مشاوره شغلی  کارشناسی فیزیوتراپی
  • زمان انتخاب رشته کارشناسی فیزیوتراپی، زمان ثبت نام بدون کنکور  کارشناسی فیزیوتراپی
  • لیست دانشگاه های تکمیل ظرفیت کارشناسی فیزیوتراپی، مشاوره بورسیه خارج کشور  کارشناسی فیزیوتراپی
  • سامانه هوشمند مشاوره تلفنی و پاسخگویی به تمامی سؤالات شما

تماس با مشاور