راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی

  ،انتخاب رشته ارشد کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی ، انتخاب رشته ارشد آزاد

 • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی ،انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد مهندسی پزشکی
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد رشته مهندسی پزشکی
 • بررسی احتمال قبولی شما در رشته مهندسی پزشکی و دانشگاه مورد نظرشما توسط

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

پس از اعلام نتایج آزمون ارشد سازمان سنجش در مرحله ی تکمیل ظرفیت، دانشگاه هایی که دارای ظرفیت خالی می باشند، اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند. لذا داوطلبانی که تمایل به امر دارند، می توانند در زمان معین شده در این مرحله از انتخاب قرار بگیرند.

آیا لزومی برای شرکت در تکمیل ظرفیت وجود دارد؟

تکمیل ظرفیت ارشد شانسی مجدد برای داوطلبانی است که موفق به پذیرش در رشته و گرایش مورد نظر خود نشده اند و این فرصت به آن ها داده می شود تا بتوانند بار دیگر انتخاب خود را به بهترین شکل رقم زنند.

داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد به غیر از پذیرفته شدگان کد رشته های محل تحصیل و بورسیه و یا دارای شرایط خاص می توانند نسبت به انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت ارشد 1396 اقدام نمایند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که در رشته ی محل تحصیلی خود پذیرفته شده اند می توانند در تکمیل ظرفیت ارشد ثبت نام انجام ندهند و این فرصت را به داوطلبان دیگر بدهند.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی شانسی مجدد برای قبولی:

خیلی ها تکمیل ظرفیت را دوباره قبول شدن می دانند. شاید بدان جهت است که شانسی دوباره به داوطلبان داده می شود تا اگر در مرحله ی اول موفق به پذیرش نشدند در این مرحله بتوانند در رشته و گرایش مورد نظر خود به ادامه تحصیل بپردازند.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 1396 از 13 آبان ماه آغاز شده و تا 2 آذرماه ادامه خواهد داشت. در این مرحله کلیه دانشگاه ها در رشته هایی که نتوانستند ظرفیت خود را تکمیل نمایند، اعلام نیاز می کنند.نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد مهندسی پزشکی:

در این نرم افزار لیست تمام رشته ها و گرایش های آن ها که در سال های گذشته دانشگاه ها اعلام نیاز نموده اند برای پذیرش دانشجو به تفکیک آورده شده است که با توجه به آن ها لیست احتمالی دانشگاه هایی که در سال تحصیلی 96 احتمال به تفکیک ظرفیت را دارند ارائه شده است.

روش تخمین زدن این نرم افزار بر اساس الگوریتمی از دیتابیس های سال گذشته ارشد مهندسی پزشکی می باشد. همین طور کلیه ی دنش آموختگانی که از طریق کنکور نتوانسته اند و یا نمی خواهند در کنکور ثبت نام نمایند. می توانند در آزمون بدون کنکور با توجه به رشته و گرایش های اعلام شده ( به غیر از پزشکی و پیراپزشکی) ثبت نام نمایند.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

داوطلبان می توانند بدون هیچ گونه کنکوری در رشته ی ارشد مهندسی پزشکی تحصیل نمایند. تعدادی از دانشگاه ها در مقطع ارشد اقدام به پذیرش ثبت نام بدون کنکور می نمایند.

دانش آموختگان متقاضی به 2 گروه از داوطلبان تقسیم بندی می شوند. گروه اول دانش آموختگان استعدادهای برتر و درخشان هستند و گروه سوم دانش آموختگان بدون شرایط خاص و متقاضی ثبت نام بدون کنکور می باشند. همچنین می توانند از طریق نرم افزار انتخاب رشته ارشد از اطلاعیه های بدون کنکور مطلع شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برروی لینک کلیک نمایید

باتوجه به اهمیت موضوع در

انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد

پیشنهاد میگردد داوطلبان کارشناسی ارشد رشته مهندسی پزشکی

از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی

استفاده نمایند.علاقه مندان میتوانند جهت تخمین احتمال قبولی خود در رشته مهندسی پزشکی با مشاوران مرکز انتخاب رشته تماس گرفته و بررسی نمایند که در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی میتوانند در کدام دانشگاه نمره قبولی کسب نمایند.همچنین مشاورین این مرکز به شما اطلاعاتی میدهند که داوطلبان سال گذشته با رتبه شما در مقطع کارشناسی ارشد چه نتایجی گرفتند و در کدام دانشگاه قبول شدند.

مشاورین این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

 • مهندسی پزشکی و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته در رشته مهندسی پزشکی با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
 • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از

  نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد رشته مهندسی پزشکی

 • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی

  ،انتخاب رشته ارشد ،

  انتخاب رشته ارشد آزاد

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی

  کنکور آزادبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور