مشاوره دریافت دیپلم رسمی

  • نحوه دریافت دیپلم رسمی حضوری و غیر حضوری آموزش و پرورش
  • مشاوره دریافت دیپلم رسمی و نحوه دریافت آن
  • جزئیات واحدهایی که باید گذرانده شود تا بتوانید دیپلم رسمی دریافت کنید.
  • مشاوره با کارشناسان برتر کشور در زمینه نحوه دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش

تحصیل و ا دامه آن در هر مقطع، اقدامی زیبا و هوشمندانه است. هستند کسانی که بنا به دلایلی مانند ترک تحصیل، رد شدن در امتحانات دیپلم و یا شرایط اقتصادی و فرهنگی نتوانسته اند مدرک دیپلم خود را بگیرند یا اینکه تمایل به اخذ دیپلم دوم دارند، فرصت این را دارند که دیپلم رسمی بگیرند. دیپلم رسمی آموزش و پرورش در تهران و تمام شهرهای ایران به متقاضیان ارائه می شود. از جمله شهرهای ارائه دهنده ی مدرک دیپلم رسمی در کرج، دیپلم رسمی در اصفهان و دیگر شهرهای ایران است. در ادامه به دیپلم رسمی آموزش و پرورش، دیپلم رسمی غیرحضوری و نحوه دریافت دیپلم رسمی و مشاوره در ارتباط با آن اشاره می کنیم.

فریب مراکز ارائه دهنده دیپلم های جعلی را نخورید!

دیپلم رسمی آموزش و پرورش:

می خواهید دیپلم رسمی بگیرید؟ احتمالاً کم و بیش وعده های فریب دهنده و اغوا کننده ای از طرف برخی مراکز برای دریافت مدرک دیپلم فوری شنیده اید که اخذ دیپلم برای بزرگسالان را به نوع بدون تلاش و یا اقدامی رایگان نشان می دهند. بهتر است فریب این تبلیغات را نخورید و دیپلم آسان را که شعار آن است جدی نگیرید. گرفتن دیپلم رسمی قطعاً آسان و است و کاری نیست که با تلاش انجام نشود اما دیپلم رسمی و آسان تبلیغ کننده ها، در واقع همان فروش دیپلم رسمی جعلی به شماست. شما در ازای دادن پول و صرف هزینه مالی یک مدرک دیپلم دریافت می کنید که غیر قانونی است. پس با کمی تلاش سعی کنیم دیپلم رسمی آموزش و پرورش کاملاً قانونی و مورد است است را دریافت کنید تا بتوانید بدون اتلاف وقت و هزینه، حتی تا مقاطع تحصیلات تکمیلی و عالی بروید.

با دیپلم رسمی غیر حضوری، وارد دانشگاه شوید!

دیپلم رسمی غیرحضوری:

دو مقطع نظری و کاردانش دارای مدرک دیپلم هستند، یعنی شما از دو را می توانید مدرک دیپلم بگیرید. دیپلم نظری شامل سه رشته ریاضی، علوم انسانی و تجربی است که حدود 3 سال طول می کشد و نیازمند حضور دانش آموز در مدرسه و کسب نمرات قبولی می شود. و در پایان نیز دانش آموزان امتحانات نهایی را می گذرانند که در معدل دیپلم آنان در کنکور سراسری مؤثر خوهد بود.

دیپلم کار و دانش نیز تعداد یک سال و نیم آموزشی و تحصیلی در مدرسه را شامل می شود و دروس مهارتی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای آموزش داده می شود و دروس عمومی نیز در مدارس شبانه گذرانده می شود.

صرف این ساعت ها برای شاغلان و سایر کسانی که زمان کافی برای گذراندن در مدرسه ندارند، دشوار است. بر این اساس دیپلم رسمی غیرحضوری به منظور تسهیل روند تحصیل این متقاضیان ارائه می شود. مراکز معتبر و دارای مجوز رسمی از آموزش و پرورش می توانند در همه ی دوره های آموزشی آنلاین و معتبر این مراکز شرکت نمایند و در پایان از طریق آزمون، دیپلم رسمی غیرحضوری خود را اخذ نمایند. آخرین تغییرات و شرایط دیپلم رسمی غیر حضوری را از طریق تماس تلفنی از مشاوران مرکز بپرسید.

مشاوره دریافت دیپلم رسمی:

با توجه به تبلیغات غیر قانونی در جهت اخذ دیپلم رسمی، نیازمند مشاوره و اطلاع از شرایط و نحوه دریافت دیپلم رسمی هستید. دریافت دیپلم رسمی با توجه به شرایط فرید، سنی و شغلی هر فردی نیاز به بررسی و سؤال از کارشناسان دارد. بر این اساس مشاوران مرکز که متخصصان در این حوزه هستند، جهت مشاوره دریافت دیپلم رسمی به صورت شبانه روزی در کنار شما هستند. و آماده ارائه خدمات و رفع ابهام در زمینه دریافت دیپلم رسمی می باشند. جهت مشاوره دریافت دیپلم رسمی متناسب با شرایط فردی و شغلی خود تماس بگیرید.

دیپلم ردی ها، نیاز به گذراندن دروس عمومی برای اخذ دیپلم رسمی ندارند

نحوه دریافت دیپلم رسمی:

برای دریافت دیپلم رسمی نیازمند گذراندن دروس عمومی و دروس مهارتی و عملی هستید. درس مهارتی و عملی رشته های گرافیک و طراحی سایت و نیز عکاسی را در بر می گیرد و پس از گذراندن حدود 40 واحد درسی می توانید وارد دانشگاه های بدون کنکور آزاد، بدون کنکور غیر انتفاعی و پیام نور و یا سراسری شوید و ادامه تحصیلات خود را در مقاطع بالاتر در همین رشته ها بگذرانید.

دروس عمومی به صورت غیر حضوری قابل پاس کردن است. دروس عمومی در مؤسسات از راه دور ارائه می شود و می توانید غیرحضوری آنها را امتحان بدهید. در این میان کسانی که موفق به گرفتن دیپلم شده اند و نیز دانش آموزان سال دوم و دارندگان مدرک سه سال نظام قدیم اجباری به گذراندن دروس عمومی ندارند.

اگر هنوز مدرک دیپلم نگرفته اید و فکر می کنید نمی توانید وارد مقاطع تحصیلات تکمیلی و حتی مقطع دکتری شوید، همین حالا اقدام کنید. چرا که تمام شرایط تحصیل برای همه افراد با وجود هر نوع محرومیت فراهم است. یادتان نرود هر مسئله ای راه حلی دارد!

جزئیات نحوه دریافت دیپلم رسمی را از طریق تماس با مشاوران مرکز، صورت کامل جویا شوید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • نحوه دریافت دیپلم رسمی حضوری و غیر حضوری آموزش و پرورش
  • مشاوره دریافت دیپلم رسمی و نحوه دریافت آن
  • جزئیات واحدهایی که باید گذرانده شود تا بتوانید دیپلم رسمی دریافت کنید.
  • مشاوره با کارشناسان برتر کشور در زمینه نحوه دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورشبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره دریافت دیپلم رسمی میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور