دانلود دفترچه سؤال و پاسخنامه کلیدی کنکور انسانی 96

  • دانلود دفترچه سؤال و پاسخنامه کلیدی کنکور انسانی 96، لیست رشته های انسانی
  • نرم افزار ثبت نام دانشگاه بدون کنکور انسانی 96، احتمال قبولی کنکور انسانی 96
  • بازار کار و آینده شغلی رشته انسانی، نرم افزار انتخاب رشته کنکور انسانی 96
  • سامانه هوشمند تلفنی و استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور انسانی 96

باتوجه به کنکور سال های گذشته انتخاب رشته کنکور دومین مرحله رقابت برای رشته و دانشگاه های تحصیلی  پس از آزمون کنکور انسانی 96 دربین داوطللبان میباشد.این مرحله سرنوشت تحصیلی شما را مشخص میسازد بسیاری از داوطلبان با توجه به اینکه عملکرد خوبی در آزمون کنکور 96 نداشته اند اما با اطلاعات کافی از انتخاب رشته و کنکورهای سال های گذشته توانسته اند در رشته های مورد علاقه ی خود پذیرفته شوند پس با یک نگاه هوشندانه و دقیق میتوانیم قبولی خود را در کنکور تضمین نماییم!

داوطلبان پس از آزمون کنکور96 تا زمان اعلام نتایج که تقریبا یک ماه پس از آن میباشد فرصت مناسبی دارند که بتوانند شانس قبولی خود را در انتخاب رشته ای که پیش روی دارند امتحان نمایند و با آمادگی بیشتری برای انتخاب رشته کنکور انسانی 96 آماده شوند در همین خصوص مرکز مشاوره نرم افزار تخمین رتبه کنکور 96  را ارائه نموده تا داوطلبان  با توجه به درصد دروس احتمالی خود پس از بررسی پاسخنامه کلیدی کنکور انسانی 96 و بدست آوردن آن میتوانند  لیستی از رشته و دانشگاه هایی را که امکان قبول شدن در آن ها را دارند در نرم افزار انتخاب رشته کنکور انسانی 96 مشاهده نمایند.

اضافه میگردد داوطلبانی که فکر می کنند امکان پذیرفته شدن در کنکور انسانی 96 را ندارند و یا در دانشگاه مورد نظر خود پذیرفته نمیشوند و یا علاقه مند به شرکت در دانشگاه های بدون کنکور میباشند می توانند با استفاده از نرم افزار ثبت نام دانشگاه بدون کنکور 96 نیز از لیست رشته و دانشگاه های بدون کنکور انسانی مطلع شوند. اضافه می گردد داوطلبان جهت اطلاعات تکمیلی انتخاب رشته کنکور انسانی می توانند با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایند.

داوطلبان جهت بررسی دفترچه سؤالات عمومی اختصاصی کنکور انسانی 96 و اطلاع از پاسخنامه کلیدی کنکور انسانی 96 میتوانند برروی لینک کلیک نمایند.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • دانلود دفترچه سؤال و پاسخنامه کلیدی کنکور انسانی 96، زمان تکمیل ظرفیت رشته انسانی
  • مشاوره تحصیلی و اعزام به خارج کشور رشته انسانی،مشاوره اهمیت رشته های انسانی
  • بازار کار آینده شغلی رشته انسانی، نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت رشته انسانی
  • مشاوره تلفنی و پاسخگویی به تمامی سؤالات شما
تماس با مشاور