خرید خدمت سربازی97 

  • خرید خدمت سربازی، شرایط خرید خدمت سربازی برای مشمولان و غایبان خدمت، مراحل خرید خدمت سربازی
  • قیمت خرید خدمت سربازی، شرایط خرید قسطی خدمت سربازی، مدارک لازم برای خرید سربازی
  • آخرین اخبار و قوانین خرید خدمت سربازی، ثبت نام خرید سربازی، شرایط جدید خرید سربازی
  • مشاوره تلفنی سؤالات متداول جهت خرید خدمت سربازی و سوالات تخصصی نظام وظیفه

همانطور که میدانید چندین سال است که مشمولان و غایبان می توانند به راحتی سربازی خود را بخرند، این قانونی که درحال حاضر در مجلس تصویب شده است ، کمک شایانی به مشمولان غایب و فراری از خدمت می کند تا بتوانند بدون مشکل و در اسرع وقت کارت پایان خدمت خود را دریافت نمایند . بدین منظور ، مشمولان غایب و غیر غایبی که شرایط خرید خدمت را داشته باشند و مراحل آن را براساس قوانین نظام وظیفه انجام دهند، می توانند به سادگی کارت پایان خدمت خود را دریافت نمایند.پیشنهاد میشود علاقه مندان اطلاعات لازم و قانونی را در مورد شرایط و مراحل خرید خدمت دانسته تا به دلیل عدم آگاهی از قوانین دچار مشکل نشوند،جهت کسب آگاهی از شرایط و مراحل خرید سربازی میتوانید از پایگاه مشاوره تلفنی نظام وظیفه این مرکز راهنمایی بگیرید.

شرایط خرید خدمت سربازی:

همانطور که میدانید برای خرید خدمت سربازی میبایست مشمولان و غایبان خدمت سربازی، شرایط خرید خدمت سربازی را داشته باشند.از بندهای شرایط خزید خدمت سربازی میتوان به سال غیبت، شرایط سنی ، مدرک تحصیلی، مشمول بودن یا غایب بودن اشاره کرد.به طور کلی میتوان گفت افراد بایستی شرایط خود را اعلام و بررسی نمایند که آیا خرید خدمت سربازی به آنها تعلق میگیرد یا خیر؟ همچنین میتوانید شرایط خود را برای کارشناسان مرکز توضیح دهید تا ایشان بررسی نمایند که آیا خرید خدمت سربازی به شما تعلق میگیرد یا خیر.

همچنین پیشنهاد می گردد که مشمولان غایب و غیر غایب از خدمت مقدس سربازی، جهت اطلاع دقیق از شرایط جدید خرید خدمت سربازی سال 97 از لینک خرید خدمت مشمولین خدمت وظیفه ی عمومی استفاده نمایند. و سربازان حین خدمت از لینک خرید خدمت سربازان حین خدمت دیدن فرمایند.

در ضمن توصیه می گردد سربازان فراری از خدمت نظام وظیفه، جهت اطلاع دقیق از شرایط خرید خدمت و فؤآیند ثبت نام و دریافت کارت پایان خدمت از لینک خرید خدمت سربازان فراری از خدمت وظیفه ی عمومی استفاده نمایند و در انتها، دانشجویان جهت خرید خدمت وظیفه ی عمومی، از لینک شرایط و فرآیند اقدام خرید خدمت مقدس سربازی دیدن نمایند و با عضویت در کانال تلگرام این مرکز، از آخرین اخبار وشرایط خرید خدمت سربازی مطلع شوند.قیمت خرید خدمت سربازی:

یکی از دغدغه های اصلی مشمولان غایب و غیر غایبی که در مشمول خرید خدمت سربازی قرار می گیرند، قیمت خرید خدمت وظیفه ی عمومی می باشد، با توجه به نوع مدرک تحصیلی هر مشمول، هزینه ی خرید خدمت متفاوت و به شرح ذیل می باشد:

برای اطلاع از قیمت دقیق و بروز خدمت سربازی می توانید با شماره 9099071975 تماس حاصل فرمایید.

توجه داشته باشید، مشمولانی که بیش از 8 سال، غیبت سربازی داشته اند، قیمت بیشتری باید پرداخت نمایند که مقدار این مبلغ توسط سازمان نظام وظیفه تعریف شده است. مشمولان میتوانند برای محاسبه ی دقیق قیمت  به صورت تلفنی از کارشناسان مرکز راهنمایی بگیرید و قیمت دقیق خرید خدمت را برای شرایط خودشان مطلع شوند. در ضمن مشمولانی که متأهل باشند و یا فرزند قانونی داشته باشند، می توانند از تخفیف خرید خدمت سربازی استفاده نمایند. اگر تحت پوشش کمیته ی امداد یا بهزیستی هستید، خرید خدمت شما نصف خواهد شد.

همچنین مشمولان خرید خدمت سربازی – جهت اطلاع دقیق از خرید اقساطی خدمت سربازی میتوانند از لینک خرید اقساطی خدمت سربازی دیدن نمایند، پیشنهاد میگردد جهت کسب اطلاعات به روز در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شده و یا مطالب سایت markazemoshavere.com را روزانه بررسی نمایند.

مراحل خرید خدمت سربازی:

برای خرید خدمت سربازی ابتدا باید مشمولان پیش ثبت نام جریمه را در دفاتر پلیس 10+ انجام دهند و بعد از گذشت مدت زمان مشخص، از طریق همان مرکز پلیس 10+، میزان مبلغ جریمه و فرم تعهدنامه محضری را دریافت می کنند. از دیگر مراحل ثبت نام ارائه مدرک مورد نظر و بررسی و تأیید آنها توسط نظام وظیفه است که مرحله مهم و تعیین کننده برای خرید خدمت سربازی است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مدارک لازم و نحوه بررسی آنها توسط نظام وظیفه با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مشاوره خرید خدمت سربازی 97:

مشاوره خرید خدمت سربازی، شرایط، مراحل و نحوه آن را برای مشمولان خدمت وظیفه عمومی، سربازان حین خدمت، سربازان فراری و دانشجویان با توجه به وضعیت نظام وظیفه هر یک از آنها در اختیار متقاضایان قرار می دهد.

خرید خدمت سربازی برای این نوع افراد یک فرصت طلایی برای دریافت کارت پایان خدمت است و با توجه به آمار بالای متقاضیان برای خرید خدمت سربازی لازم است هر یک از این افراد برای طی کردن سریع و به موقع مراحل و ارائه مدارک لازم، زودتر اقدام نمایند.

برای اطلاع از شرایط، مراحل و نحوه خرید خدمت سربازی 97 برای دانشجویان، سربازان فراری و سربازان حین خدمت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

خانه مشاوره در موضوعات ذیل شما را راهنمایی می کند:

  • شرایط خرید خدمت سربازی، مراحل خرید خدمت سربازی، شرایط خرید نقدی و اقساطی خدمت
  • فرآیند اقدام خرید خدمت سربازی، ثبت نام خرید خدمت سربازی، محاسبه قیمت نقدی و اقساطی
  • مشاوره تلفنی در ارتباط با شرایط و فرآیند خرید خدمت سربازی، مشاوره تلفنی شرایط خرید نقدی و قسطی خدمت سربازی
  • و هر سؤالی که پیرامون موضوع خرید خدمت سربازی و مسائل مربوط به نظام وظیفه که ممکن است برایتان پیش آید.
تماس با مشاور