00 مشاوره و ثبت نام کنکور سراسری 97 – مرکز مشاوره،سامانه مشاوره تلفنی در سراسر کشور


ثبت نام مجدد کنکور و ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

  •  ثبت نام مجدد کنکور و ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 97، زمان ثبت نام مجدد کنکور سراسری 97
  • دریافت کد سوابق تحصیلی، کد دانش آموزی و کد منطقه برای ثبت نام کنکور سراسری 97
  • دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 97، مشاوره انتخاب بهترین منابع کنکور سراسری 97
  • مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور97 و ثبت نام بدون کنکور 97

زمان ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 97

برای آن دسته از داوطلبانی که موفق به ثبت نام در کنکور سراسری نشده اند یا اینکه اطلاعات ثبت نامی آنها اشتباه وارد شده است، امکان ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات در اواسط اسفندماه وجود دارد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای انجام ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات اقدام نمایند. اگر در این بازه زمانی داوطلبان کنکور سراسری مراجعه نکنند عواقب بعدی آن برعهده خود متقاضی خواهد بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد زمان ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات کنکور سراسی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97:

شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97 که اکثر داوطلبان آن شرایط را دارند، شامل شرایط عمومی و اختصاصی است. شرایط عمومی مربوط به وضعیت اخلاقی، اجتماعی و عقاید دینی فرد است و شرایط اختصاصی مربوط به ضوابط آموزشی برای اکثر داوطلبان و نیز شرایط شرکت در کنکور هر رشته است. شرایط اختصاصی با توجه به پیچیدگی وضعیت آموزشی هر یک از متقاضیان شرکت در کنکور سراسری از اهمیت بالایی برخوردار است و چه بسا داوطلبینی بوده اند که نادانسته در کنکور شرکت کرده اند و هزینه ثبت نام را پرداخت کرده اند. اما در واقع مجاز به شرکت در کنکور سراسری نبوده اند. شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97 را ابتدا از مشاوران مرکز جویا شوید.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97 با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

 فارغ التحصیلان کلیه مقاطع تحصیلی اعم از ارشد و دکتری ، حق ثبت نام در کنکور سراسری را دارند

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 97:

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 97 به این شکل است که شما با مراجعه به سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org ابتدا کارت اعتباری را خریداری می نمایید. پس از آن سیستم ثبت نام برای شما باز می شود و با وارد کردن اطلاعات لازم و پشت آنها در صورتی که به درستی وارد شوند، یک کد رهگیری دریافت می کنید که تا پایان روند قبولی در کنکور و پذیرش در دانشگاه آن را باید نگهداری نمایید. ثبت نام کنکور سراسری 97 نیازمند دقت بالا و تسلط کامل بر کلیه ی جوانب آن است تا روند ثبت نام به درستی و بدون نیاز به ویرایش انجام شود. قطعاً داوطلبین درگیر مطالعه اند یا ممکن است شاغل باشند و چه خوب است مشاوران متخصص و با تجربه در این زمینه در کنار شما باشند تا ثبت نام بدون نقص و آسان را انجام دهید.

برای انجام ثبت نام تلفنی کنکور سراسری 97 با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی برای ثبت نام کنکور سراسری 97 ضروری است.

دریافت کد سوابق تحصیلی، کد دانش آموزی و کد منطقه

برای ثبت نام کنکور سراسری دارا بودن کد سوابق تحصیلی، کد دانش آموزی و کد منطقه لازم و ضروری است. کد سوابق تحصیلی همان معدل دیپلم یا پیش دانشگاهی است که با توجه به نمره دروس نهایی که دانش آموز امتحان آن را گذرانده است، محاسبه می شود. داشتن این کد از شرایط ثبت نام کنکور سراسری است و نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی از طریق سایت آموزش و پرورش و با وارد کردن کد دانش آموزی و کد منطقه امکان پذیر است. کد منطقه با کد محل سکوت متفاوت است و کد دانش آموزی نیز باید صحیح و از مراجع مربوطه با توجه به نوع مقاطع دیپلم و پیش دانشگاهی دریافت شود. زمان داوطلبان کنکور با ارزش است. از این رو بدون اتلاف وقت کد سوابق تحصیلی، کد دانش آموزی و کد منطقه را از آگاهان این حوزه ها بپرسید.

برای دریافت کد سوابق تحصیلی، کد دانش آموزی و کد منطقه با مشاوران مرکز تماس بگیرید.مشاوره کنکور سراسری 97

مشاوره کنکور سراسری 97 برای داوطلبانی که می خواهند در کنکور موفق شوند و به نتایج مطلوب برسند از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که تجربه افراد موفق و کسانی که از امکان وجود مشاوران خوب بهره برده اند، ما را چندین گام به هدف نزدیک تر می کند.در کنار دریافت مشاوره خوب، اطلاع از بهترین منابع کمک آموزشی و آزمون های مرتبط نیز اهمیت دارد. از این رو از مشاوره کنکور سراسری 97 استفاده کنید تا به نتیجه موردنظر خود برسید.

برای دریافت مشاوره کنکور سراسری 97 با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

منابع کنکور سراسری 97

منابع کنکور سراسری 97 از دو بخش منابع عمومی و اختصاصی تشکیل می شود. منابع عمومی شامل دروس عمومی مثل زبان ها است و منابع اختصاصی با توجه به هر رشته تحصیلی متفاوت است. در کنار منابع عمومی و اختصاصی که اصل هستند و داوطلبان باید به صورت کامل و دقیق آنها را مطالعه نمایند، به منظور یادگیری و تسلط بهتر و کامل تر بر سوالات کنکور و مفاهیم درسی، کتاب های کمک آموزشی نیز توصیه می شوند که اکثر رتبه های برتر از آنها استفاده کرده اند.

برای دریافت منابع کنکور سراسری 97 و مشاوره تلفنی منابع کنکور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مقایسه آزمون های آزمایشی و کلاس های کنکور سراسری

برای آمادگی کنکور سراسری دو راه به منظور تقویت و تثبیت مفاهیم آموزشی منابع اصلی کنکور وجود دارد که یکی آزمون های آزمایشی و دیگری کلاس های کنکوری است. انتخاب هریک از این دو شیوه یا هر دوی آنها با توجه به وضعیت آموزشی و سطح علمی داوطلب سنجیده می شود و این سنجش آن نیز مستلزم تعیین سطح دانش فرد و میزان آمادگی وی برای کنکور است. از این رو تعیین هر یک از این دو مسیر برعهده متخصصان این حوزه می باشد.

برای اطلاع از بهترین آزمون های آزمایشی و کلاس های کنکور سراسری با مشاوران مرکز تماس بگیرید.ثبت نام بدون کنکور 97

اگر بنا به هر دلیلی تمایل ندارید در کنکور شرکت کنید برای ورود به دانشگاه گزینه بدون کنکور نیز وجود دارد. ثبت نام بدون کنکور 97 ، مزیت های خاص خود را دارد و قطعا برای کسانی که زمان کافی برای کنکور و مسائل مربوط به آن را نداند مناسب است.

ثبت نام بدون کنکور 97 در اکثر دانشگاههای ایران وجود دارد و با توجه به نوع دانشگاهی که می خواهید در آن تحصیل کنید می توانید شرایط ثبت نام بدون کنکور 97 را جویا شوید و بدون کنکور وارد دانشگاه و رشته موردنظر خود شوید. همچنین اگر قصد تحصیل در ایران را ندارید می توانید به گزینه تحصیل در خارج از کشور فکر کنید و در دانشگاههای خوب خارجی تحصیل نمایید.

برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • ثبت نام مجدد کنکور و ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 97، زمان ثبت نام مجدد کنکور سراسری 97
  • دریافت کد سوابق تحصیلی، کد دانش آموزی و کد منطقه برای ثبت نام کنکور سراسری 97
  • دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 97، مشاوره انتخاب بهترین منابع کنکور سراسری 97
  • مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور97 و ثبت نام بدون کنکور 97
تماس با مشاور