00 ثبت نام مجدد کنکور ارشد وزارت بهداشت – مرکز مشاوره،سامانه مشاوره تلفنی در سراسر کشور


ثبت نام مجدد کنکور ارشد وزارت بهداشت

 • ثبت نام مجدد کنکور ارشد وزارت بهداشت 97، زمان ثبت نام مجدد کنکور ارشد وزارت بهداشت 97
 • زمان برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت، دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد وزارت بهداشت 97
 • دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، نحوه ی ثبت نام مجدد کنکور ارشد وزارت بهداشت
 • مشاوره تلفنی کنکور ارشد وزارت بهداشت با متخصصان این رشته، مقایسه آزمون ها، کتاب ها و کلاس های کنکور ارشد وزارت بهداشت
 • پاسخ به سوالات متداول شما در زمینه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 97

ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت:

متقاضیانی که از ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت جامانده اند، فرصت ثبت نام مجدد دارند و می توانند مجدداً ثبت نام نمایند، زمان این ثبت نام از 26 فروردین تا 29 فروردین و به مدت 2 روز خواهد بود. همچنین امکان ویرایش اطلاعات برای کسانی که ثبت نام کرده اند نیز در این مهلت وجود دارد.

برای اطلاع از نحوه و شرایط ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

در مورد کنکور ارشد وزارت بهداشت چه می دانید؟

اول باید به این سؤال پاسخ بدهیم که اصلاً کنکور ارشد وزارت بهداشت چرا برگزار می شود و مختص چه کسانی است؟ کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مختص داوطلبانی است که قصد ورود به مقطع کارشناسی ارشد در رشته های گروه پزشکی را دارند.

حتماً مطلع هستید که آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با آزمون رشته های پزشکی دانشگاه آزاد ادغام شده است. از آنجایی که ضوابط و شرایط ثبت نام ارشد وزارت بهداشت با ضوابط و شرایطی که وزارت علوم در کنکور کارشناسی ارشد مقرر می نماید، متفاوت است، ابهامات زیادی همواره برای متقاضیان ثبت نام ایجاد می شود.

به عبارتی ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت در مقاطعی از تحصیلات تکمیلی وجود دارد که تحت شرایط خاص و با توجه به ظرفیت دانشگاه های علوم پزشکی کشور، ارائه می شود که فرصت خوبی برای تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور است.

اگر قصد ادامه ی تحصیل و شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت برای دریافت مشاوره تلفنی و ثبت نام با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

زمانبندی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

مرکز سنجش آموزش پزشکی، زمانبندی ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت را در اسفندماه تعیین می نماید. برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در اواخر خرداد و یا اوایل تیرماه خواهد بود.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد اواخر بهمن ماه از طریق سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی (http://sanjeshp.ir) اعلام می شود. نتایج آزمون کارشناسی ارشد نیمه ی دوم شهریورماه اعلام می شود.

شایان ذکر است که مرکز سنجش آموزش پزشکی، اطلاعیه هایی را مبنی بر تکمیل ظرفیت ارشد منتشر می نماید و اسامی دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت پذیرش آن ها را در اواخر مهرماه اعلام می نماید.

برای اطلاع از روز و زمان دقیق ثبت نام ، انتخاب رشته ، اعلام نتایج و … با مشاورین مرکز تماس بگیرید

دفترچه ثبت نام در کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

شرایط و ضوابط ثبت نام در کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، مطابق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد، در دو بخش تدوین می شود.

در بخش اول ضوابط و نحوه برگزاری آزمون مورد بررسی قرار می گیرد که شامل شرایط عمومی، شرایط اختصاصی، مدارک لازم برای ثبت نام و شرکت در آزمون، فرآیند ثبت نام و پس از ثبت نام و برنامه زمانبندی اجرای آزمون است.

در مبحث شرایط اختصاصی به موضوعات زیر پرداخته می شود:

بررسی وضعیت تحصیلی وضعیت وظیفه عمومی
قانون مربوط به خدمت پزشکان و پیراپزشکان تعهدات
سهمیه های مختلف و شرایط استفاده از آن ها ضوابط و مقررات مربوط به اتباع خارجی
ضوابط پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله ضوابط پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی ارتش
ضوابط پذیرش دانشجو در دانشگاه تربیت مدرس ضوابط پذیرش داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان
ضوابط پذیرش پردیس و دوره های مازاد بر ظرفیت دانشگاه های علوم پزشکی (با شهریه) ضوابط پزشکی دانشجو در دانشگاه آزاد اسامی (با شهریه)،
ضوابط پذیرش داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان

در بخش دوم به رشته های امتحانی، مدرک تحصیلی مورد پذیرش، دروس امتحانی و ضرایب آن، جداول گروه های امتحانی، رشته های تحصیلی مقاطع کارشناسی و بالاتر، نام دانشگاه و مؤسسات آموزش عالی، نام شهرستان های محل اجرای آزمون و اسامی استان ها و شهرستان های ممنوعه برای اقامت اتباع خارجی پرداخته می شود.

«هرساله ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت در اسفندماه است. برای اطلاع دقیق از تاریخ ثبت نام با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید»

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

حالا که به دنبال دفترچه راهنمای انتخاب رشته می گردید، بایستی خدمتتان عارض شویم که خواندن دفترچه راهنما به صورت دقیق لازم است ولی کافی نیست، چرا که مطالعه  بدون تجزیه و تحلیل دقیق آن و عدم اطلاع از رتبه های قبولی سال های پیش و تراز مورد نیاز، فقط شما را به نوعی گمراه کرده و به سمت انتخاب رشته اشتباه سوق می دهد. البته این توانایی تجزیه و تحلیل یک شبه به دست نمی آید. متخصصان سال ها بر روی این موضوع مطالعه و بررسی انجام می دهند و شما می توانید فقط با یک تماس از شالوده ی این زحمات استفاده نمایید. مشاوران به شما کمک می کنند که:

 • از موقعیت و جایگاه خود در مقایسه با سایر رقیبانتان، تصور درستی پیدا کنید
 • تمامی شانس های شما را برای قبولی مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند
 • انتخاب های درست را جایگزین انتخاب های نادرست می کنند و از این طریق با حذف انتخاب های نادرست ( چون به ازای هر انتخاب نادرست یک شانس انتخاب درست را از دست خواهید داد) ، شانس قبولی تان را افزایش خواهند داد.

از آنجایی که احتیاط شرط عقل است، در مبحث انتخاب رشته، عقل حکم می کند که توصیه ما را جدی بگیرید و حتما در فرآیند انتخاب رشته از مشاوران مرکز راهنمایی بخواهید.

مشاوره کنکور ارشد وزارت بهداشت

کنکور ارشد وزارت بهداشت با توجه به شرایط شغلی و تحصیلی مطلوبی که برای فارغ التحصیلان رشته های زیرمجموعه  این وزرات خانه فراهم می کند طرفداران و متقاضیان قابل توجهی دارد. از این رو اطلاع از شرایط موردنیاز برای پذیرش متقاضیان و نیز منابع آموزشی و آزمون های آزمایشی اهمیت به سزایی دارد. مشاوران مرکز در این زمینه شما را راهنمایی می کنند و شیوه های موثر در تغییر رتبه برای قبولی در دانشگاه های مورد نظر را در اختیار شما می گذارند.

برای دریافت مشاوره کنکور ارشد وزارت بهداشت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت

دروس مورد سنجش در آزمون وزارت بهداشت شامل درس زبان عمومی و دروس تخصصی شامل: آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت، بهداشت عمومی، جامعه شناسی، اپیدمیولوژی بیماری ها و دیگر منابع موردنیاز کنکور ارشد وزارت بهداشت می باشد. برای آگاهی از بهترین منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت مطابق آخرین تغییرات، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید

مقایسه آزمون ها، کتاب ها و کلاس های کنکور ارشد وزارت بهداشت 

آزمون های آزمایشی، کتاب های کمک آموزشی و کلاس های کنکوری برای آمادگی کنکور ارشد وزارت بهداشت از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار هستند چرا که داوطلب را در شرایط و جو کنکور قرار داده و اطلاعات و سطح علمی وی را در معرض سنجش قرار می دهد.

از این رو با توجه به این سطح از اهمیت این منابع برای آمادگی کنکور ارشد وزارت بهداشت، انتخاب منابع برتر می تواند شما را به سمت هدفی که دارید ،به درستی رهنمون نماید.

برای یافتن بهترین و تخصصی ترین پاسخ به هر گونه سوال، در زمینه بهترین آزمون ها، کتاب ها و کلاس های کنکور ارشد وزارت بهداشت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت

ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت در مقاطعی از تحصیلات تکمیلی وجود دارد که تحت شرایط خاص و با توجه به ظرفیت دانشگاه های علوم پزشکی کشور، ارائه می شود که فرصت خوبی برای تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

 خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

 • ثبت نام مجدد کنکور ارشد وزارت بهداشت 97، زمان ثبت نام مجدد کنکور ارشد وزارت بهداشت 97
 • زمان برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت، دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد وزارت بهداشت 97
 • دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، نحوه ی ثبت نام مجدد کنکور ارشد وزارت بهداشت
 • مشاوره تلفنی کنکور ارشد وزارت بهداشت با متخصصان این رشته، مقایسه آزمون ها، کتاب ها و کلاس های کنکور ارشد وزارت بهداشت
 • پاسخ به سوالات متداول شما در زمینه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 97

تماس با مشاور