مشاوره تلفنی و ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 97

  • ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 97، زمان ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 97
  • زمانبندی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، پاسخ به سؤالات مرتبط با کنکور ارشد وزارت بهداشت
  • دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، نحوه ی ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت
  • مشاوره تلفنی کنکور ارشد وزارت بهداشت با متخصصان این رشته، دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد وزارت بهداشت 97،مقایسه آزمون ها، کتابها و کلاسهای کنکور ارشد وزارت بهداشت 
  • منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت

اول باید به این سؤال پاسخ بدهیم که اصلاً کنکور ارشد وزارت بهداشت چرا برگزار می شود و مختص چه کسانی است؟ کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مختص داوطلبانی است که قصد ورود به مقطع کارشناسی ارشد در رشته های گروه پزشکی را دارند. حتماً مطلع هستید که آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با آزمون رشته های پزشکی دانشگاه آزاد ادغام شده است. از آنجایی که ضوابط و شرایط ثبت نام ارشد وزارت بهداشت با ضوابط و شرایطی که وزارت علوم در کنکور کارشناسی ارشد مقرر می نماید، متفاوت است، ابهامات زیادی همواره برای متقاضیان ثبت نام ایجاد می شود.

اگر قصد ادامه ی تحصیل و شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت برای دریافت مشاوره تلفنی و ثبت نام با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

زمانبندی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

مرکز سنجش آموزش پزشکی، زمانبندی ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت را در اواخر بهمن ماه لغایت نیمه ی اول اسفندماه تعیین می نماید. برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در اواخر خرداد و یا اوایل تیرماه خواهد بود. دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد اواخر بهمن ماه از طریق سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی (http://sanjeshp.ir) اعلام می شود. نتایج آزمون کارشناسی ارشد نیمه ی دوم شهریورماه اعلام می شود. شایان ذکر است که مرکز سنجش آموزش پزشکی، اطلاعیه هایی را مبنی بر تکمیل ظرفیت ارشد منتشر می نماید و اسامی دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت پذیرش آن ها را در اواخر مهرماه اعلام می نماید.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد زمان بندی کنکور ارشد وزارت بهداشت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

دفترچه ثبت نام در کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

شرایط و ضوابط ثبت نام در کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، مطابق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد، در دو بخش تدوین می شود. در بخش اول ضوابط و نحوه برگزاری آزمون مورد بررسی قرار می گیرد که شامل شرایط عمومی، شرایط اختصاصی، مدارک لازم برای ثبت نام و شرکت در آزمون، فرآیند ثبت نام و پس از ثبت نام و برنامه زمانبندی اجرای آزمون است. در بحث شرایط اختصاصی به بررسی وضعیت تحصیلی ، وضعیت وظیفه عمومی قانون مربوط به خدمت پزشکان و پیراپزشکان، تعهدات، سهمیه های مختلف و شرایط استفاده از آن ها، ضوابط و مقررات مربوط به اتباع خارجی، ضوابط پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، ضوابط پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی ارتش، ضوابط پذیرش دانشجو در دانشگاه تربیت مدرس، ضوابط پزشکی دانشجو در دانشگاه آزاد اسامی (با شهریه)، ضوابط پذیرش پردیس و دوره های مازاد بر ظرفیت دانشگاه های علوم پزشکی (با شهریه) و ضوابط پذیرش داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان در بخش دوم به رشته های امتحانی، مدرک تحصیلی مورد پذیرش، دروس امتحانی و ضرایب آن، جداول گروه های امتحانی، رشته های تحصیلی مقاطع کارشناسی و بالاتر، نام دانشگاه و مؤسسات آموزش عالی، نام شهرستان های محل اجرای آزمون و اسامی استان ها و شهرستان های ممنوعه برای اقامت اتباع خارجی پرداخته می شود.

زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت نیمه ی اول اسفندماه است.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

از آنجایی که انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به صورت اینترنتی است، مطالعه ی دقیق دفترچه راهنما ضروری است. دفترچه راهنما، انتخاب رشته در دو بخش تنظیم شده است. در بخش اول به بررسی ضوابط آزمون، کارنامه اعلام نتیجه آزمون، روش گزینش، انواع دانشگاه ها و مراکز پذیرنده دانشجو در آزمون، شرایط و ضوابط برخی از دانشگاه ها و مراکز پذیرنده دانشجو در آزمون، اطلاعات ضروری، ظرفیت پذیرش و اسامی دانشگاه های پذیرنده دانشجو و نحوه انتخاب رشته محل تحصیل دانشگاه ها و مراکز پذیرنده دانشجو پرداخته می شود. در بخش دوم نیز به بررسی انواع دانشگاه ها و مراکز پذیرنده دانشجو در آزمون، گرایش های رشته مامایی، ظرفیت پذیرش و اسامی دانشگاه های پذیرنده دانشجو و اسامی استان ها و شهرستان های ممنوعه برای اقامت اتباع خارجی پرداخته می شود.

برای دریافت راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد وزارت بهداشت 96 با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

 

مشاوره کنکور ارشد وزارت بهداشت

کنکور ارشد وزارت بهداشت با توجه به شرایط شغلی و تحصیلی مطلوبی که برای فارغ التحصیلان رشته های زیرمجموعه  این وزرات خانه فراهم می کند طرفداران و متقاضیان قابل توجهی دارد. از این رو اطلاع از شرایط موردنیاز برای پذیرش متقاضیان و نیز منابع آموزشی و آزمون های آزمایشی اهمیت به سزایی دارد. مشاوران مرکز در این زمینه شما را راهنمایی می کنند و شیوه های موثر در تغییر رتبه برای قبولی در دانشگاههای مورد نظر را در اختیار شما می گذارند.

برای دریافت مشاوره کنکور ارشد وزارت بهداشت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

 

منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت

منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت شامل درس زبان عمومی و دروس تخصصی شامل : آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت، بهداشت عمومی، جامعه شناسی، اپیدمیولوژی بیماریها و دیگر منابع موردنیاز کنکور ارشد وزارت بهداشت می باشد. برای دریافت لیست منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

 

مقایسه آزمون ها، کتابها و کلاسهای کنکور ارشد وزارت بهداشت 

آزمون های آزمایشی و کتاب های کمک آموزشی و کلاس های کنکوری برای آمادگی کنکور ارشد وزارت بهداشت از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار هستند چرا که داوطلب را در شرایط و جو کنکور قرار داده و اطلاعات و سطح علمی وی را در معرض سنجش قرار می دهد. از این رو با توجه به این سطح از اهمیت این منابع برای آمادگی کنکور ارشد وزارت بهداشت، قطعا بهره گیری از کمک آنها مهم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین آزمون ها، کتابها و کلاسهای کنکور ارشد وزارت بهداشت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت

ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت در مقاطعی از تحصیلات تکمیلی وجود دارد که تحت شرایط خاص و با توجه به ظرفیت دانشگاههای علوم پزشکی کشور، ارائه می شود که فرصت خوبی برای تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 97، زمان ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 97
  • زمانبندی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، پاسخ به سؤالات مرتبط با کنکور ارشد وزارت بهداشت
  • دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، نحوه ی ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت
  • مشاوره تلفنی کنکور ارشد وزارت بهداشت، دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد وزارت بهداشت 97
  • منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت، مقایسه آزمون ها، کتابها و کلاسهای کنکور ارشد وزارت بهداشت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور
اعلام خرابی تماس