00 ثبت نام کسری خدمت جدید سربازی – مرکز مشاوره،سامانه مشاوره تلفنی در سراسر کشور


ثبت نام کسری خدمت جدید سربازی

 • ثبت نام کسری جدید خدمت سربازی ویژه ایثارگران، رزمندگان و آزادگان
 • مشاوره در زمینه نحوه دریافت کسری خدمت سربازی و آشنایی با قوانین آن
 • اعلام نتایج کسری خدمت ایثارگران، شرایط ثبت نام کسری خدمت جدید فرزندان ایثارگران
 • آشنایی با شرایط انتخاب افراد مشمول کسری خدمت ایثارگران توسط برترین مشاوران کشور

اعلام نتایج کسری خدمت ایثارگران

در پی ابلاغ مصوبه بهره‌مندی سالیانه 20 هزار نفر از فرزندان ایثارگران از کسر خدمت در طول برنامه توسعه ششم، اجرای این مصوبه از تاریخ 23 بهمن امسال توسط ستاد کل نیروهای مسلح به سازمان نیروهای مسلح ابلاغ شد.

فرزندان مشمولان غیرغایب ایثارگران که دارای سابقه رزمندگی به مدت 28 و 29 ماه هستند و یا تلفیق سابقه رزمندگی، جانبازی و آزادگی آنها به 28 یا 29 امتیاز می‌رسد، می‌توانند با ارائه مدرک ایثارگری لازم از تسهیلات معافیت از خدمت بهره‌مند شوند.

اولویت بهره‌مندی از این امتیاز به ترتیب با سربازان در حال خدمت، مشمولان دارای برگه اعزام و مشمولانی که در مهلت قانونی معرفی بوده و همچنین مشمولان دارای معافیت تحصیلی خواهد بود.

افراد واجد شرایط از تاریخ 23 بهمن ماه 96 می‌توانند برای اخذ گواهی جبهه به سازمان نیروهای مسلح مربوط از جمله ارتش، سپاه، وزارت دفاع و نیروی انتظامی مراجعه کنند و سازمان‌های نیروهای مسلح، برابر روش جاری که در مورد رزمندگان دارای 30 ماه جبهه یا فرزندان ایثارگران متولد 1372 به قبل عمل می‌کردند، نسبت به بررسی و صدور گواهی اقدام خواهند کرد.

برای اطلاع از آخرین جزئیات معافیت سربازی ایثارگران با مشاورین ما تماس بگیرید.

زمان ثبت نام کسری خدمت جدید سربازی:

تمامی متقاضیانی که می خواهند از امتیاز کسر خدمت مربوط به جانبازی و آزادگی بهره ببرند، از امروز 11 آذرماه تا 20 آذرماه فرصت دارند و متقضیان کسری خدمت فرزندان رزمندگان از تاریخ 20 آذر تا 10 دی ماه نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند. این ثبت نام مقدماتی است و بر اساس آن افراد واجد شرایط و دارای اولویت مشخص می شوند.

برای ثبت نام کسری خدمت جدید سربازی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

محل ثبت نام کسری خدمت جدید رزمندگی، ایثارگری 97:

محل ثبت نام طرح کسری خدمت جدید سربازی برای رزمندگان، ایثارگران و آزادگان 97 مراکز پلیس 10+ است که متقاضیان با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و پرداخت هزینه 6 هزار تومان می توانند ثبت نام نمایند.

در مراکز پلیس 10+ ثبت نام کسری خدمت جدید فرزندان ایثارگران انجام می شود و در صورتی که مدارک مورد نیاز در دسترستان نیست، می توانید بر اساس خود اظهاری ثبت نام کنید تا از این سهمیه بتوانید استفاده نمایید.

جهت اطلاع از نحوه ی ثبت نام اولیه و نمونه فرم پیش ثبت نام کسری ایثارگری با مشاوران ما تماس بگیرید.

نداشتن غیبت مهم ترین شرط استفاده از کسر خدمت ایثارگری است.

شرایط ثبت نام کسری خدمت جدید سربازی:

بر طبق بند “د” ماده 88 قانون برنامه ششم توسعه، موضوع کسر خدمت و معافیت مربوط به فرزندان ایثارگران مورد توجه قرار گرفته است و بر اساس آن و با موافقت ستاد کل نیروهای مسلح، به ازای هر یک ماه سابقه حضور در جبهه، یک ماه کسر خدمت به فرزندان رزمندگان اعطا خواهد شد. همچنین به ازای هر یک درصد جانبازی و هر یک ماه اسارت، یک ماه کسر خدمت به فرزندان جانبازان و آزادگان داده می شود.

20 هزار نفری که جز کسانی باشند که بیشترین امتیاز را دارا باشند، جز مشمولان بهره مندی از این کسری خدمت خواهند بود. برای اطلاع از شرایط 20 هزار نفر اول با مشاوران مرکز تماس بگیرید.مهلت ثبت نام برای کسری خدمت رزمندگان، ایثارگران و آزادگان:

زمان ثبت نام کسری خدمت رزمندگان، ایثارگران و آزادگان یک ماه درنظر گرفته شده است و از 10 آذر تا 10 دی ماه می باشد که جانبازان و ایثارگران در 10 روز نخست باید به مراکز پلیس 10+ مراجعه کنند تا ثبت نام آنان انجام شود. بعد از جانبازان و ایثارگران، رزمندگان می توانند جهت ثبت نام اقدام نمایند.

برای اطلاع از بازه زمانی دقیق جهت ثبت نام کسری خدمت جبه پدر با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مشمولان اعزام به خدمت یا در حال خدمت جزو اولویت کسر خدمت های ایثارگران هستند.

 نحوه انتخاب افراد مشمول کسر خدمت ایثارگری:

طرح کسر خدمت جدید سربازی و قوانین کسری خدمت جدید یک خبر خوشحال کننده برای کسانی است که دارای شرایط کسری خدمت جدید ایثارگران هستند و می توانند از آن بهره ببرند.

این قانون که در ستاد کل نیروهای مسلح مورد بررسی و تحقیق قرار گرفته است، 20 هزار نفر از کسانی که دارای بیشترین اولویت و امتیاز را در هر سال دارا باشند، شامل می شود و همچنین کسانی که در حال خدمت هستند یا مشمولانی که طی یک سال آینده باید به خدمت اعزام شوند در اولویت این 20 هزار نفر خواهند بود.

سربازان امریه و فرزند خوانده ها مشمول کسر خدمت نمی شوند.

کارمندان دولت که در زمان 8 سال جنگ در مناطق جنگی انجام خدمت کرده اند و نیز کارمندان نیروهای مسلح که در طرح امام حسن مجتبی حضور داشته اند. با توجه به قوانین کسری خدمت جدید می توانند از کسر خدمت های جدید ایثارگران استفاده نمایند.

برای اطلاع از جزئیات نحوه انتخاب افراد مشمول کسر خدمت ایثارگران توصیه می کنیم حتماً با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • ثبت نام کسری جدید خدمت سربازی ویژه ایثارگران، رزمندگان و آزادگان
  • مشاوره در زمینه نحوه دریافت کسری خدمت سربازی و آشنایی با قوانین آن
  • اعلام نتایج کسری خدمت ایثارگران، شرایط ثبت نام کسری خدمت جدید فرزندان ایثارگران
  • آشنایی با شرایط انتخاب افراد مشمول کسری خدمت ایثارگران توسط برترین مشاوران کشور

تماس با مشاور